Розташоване на північному заході півострова Юкатан стародавнє місто Ушмаль було культурним і політичним центром за часів цивілізації майя. Вважається, що воно було побудоване в 670 році нашої ери і в ньому проживало близько 25 тисяч чоловік.
Досліджуючи палац правителя стародавнього міста майя, археологи виявили таємний коридор, побудований в архітектурному стилі Пуук, який характерний для класичної епохи майя, що тривала з VII по X століття. Стиль Пуук ще називають "індійським бароко" через прикраси фасадів безліччю іконографічних деталей, серед яких часто зустрічається маска бога дощу Чаака. Саме таку знайшли у виявленому коридорі.
Стіни проходу в висоту досягають 25 метрів, висота арок - сім метрів. "Це склепіння проходить через всю будівлю, і зовні палацу є схожа арка. Стає зрозуміло, що це наскрізний коридор", - повідомив археолог Хосе Учим.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...