Селяни б'ють на сполох: Під Черкасами завелася чупакабра-вбивця

Невідома істота у Катеринополі впродовж місяця задушила 33 кролі.

Місцеві жителі впевнені, що це ніщо інше як чупакабра, передають Патріоти України з посиланням на Cherry News.

"Ми вже не знаємо, що думати, - розповідає місцева жителька. - Боїмося ходити по воду до джерела в луг. Кажуть, там живе якась чупакабра. Знищує ночами кроликів. Але не їсть їх, тільки душить і кидає. Так, за ніч в одному домогосподарстві ця істота задушила 15 кролів. У людей страх. Подвір'я загороджене. Високий паркан. Клітини закриті. Ця чупакабра, очевидно, дуже сильна. Навіть дошки на клітинах відриває. Люди розповідають, що в двоярусних клітинах істота подушила кроликів тільки на першому ярусі, на другому, мабуть, не дістала. На огороді поруч видно сліди, ніби величезної собаки".

У той же час, частина місцевих жителів впевнена, що це собаки. "Насмішили! Яка чупакабра? Собаки у нас тут бігають, які хочеш: і великі, і маленькі, і середні. Безперервно. Земля на городі пухка, волога, тому і невеликий слід може під вагою подовжиться, буде здаватися більше. Днями у сусідів велика собака відв'язався, може це він бігав. Але через високий паркан пес навряд чи перескочить. Думаю, це якийсь тхір унадився. Він, як чує видобуток, сильно барабанить лапками, може що завгодно повідривати не тільки дошки. І пролізти може куди завгодно . Він у баби Ніни коли через димохід заліз в літню кухню і подушив всіх курчат з квочкою", - розповідають вони.

На думку зоолога Марії Дорош, це може бути куниця. "По описаній поведінці цей звір більше схожий на куницю. Голодна собака навряд чи б тільки душив тварин. Він би їх сильно порвав, наївся. Однак дива трапляються, якщо вірити телевізійникам", - сказала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. У Москві коронавірусні медсестри обікрали знамениту актрису

четвер, 28 травень 2020, 0:10

Васильєва отримала позитивний тест, який показав, що у неї коронавірус. Але, пробувши в лікарні всього ніч, вона втекла звідти додому. За словами невістки артистки Марії Болонкіної, медпрацівниці спочатку вели себе дивно. Дівчата зайшли в квартиру в уж...