Зазначається, що вилікувалися двоє з семи піддослідних гризунів.
Команда дослідників, яку очолив фахівець із ВІЛ Говард Гендельман та експерт у редагуванні генів Камель Халілі, запропонувала двоетапну стратегію боротьби з вірусом — використання "повільного" антиретровірусного препарату LASER ART, який "заганяє вірус у куток", і застосування так званих молекулярних ножиць CRISPR/Cas9 — ця система редагування генів не залишає ВІЛ жодних шансів.
Медики наголосили, що для комплексного лікування ВІЛ необхідно знищувати не тільки активний вірус, але і його генетичний код в інфікованих клітинах.
Зазначається, що вчені не зупинилися на досягнутому і повторили експеримент. У результаті при повторному застосуванні двофазної терапії вилікувати вдалося вже 2 мишей із 6, а незабаром 4 із 10.
"Це означає, що ВІЛ можна подолати", — зазначив Гендельман, додавши, що ефективність експерименту дає велику надію людству.
При цьому залишається відкритим питання, чи буде методика ефективною для людського організму. Незабаром нову методику застосують на мавпах, а вже у 2020 році заплановані перші випробування за участі людей.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...