"Меморіал героя Небесної сотні Сергія Нігояна розбитий. Розбиті лампадки, розірвані прапори, розкидані квіти, шини та бруківка. Вандала вже затримали. Як не дивно ним виявився прихильник Росії. Ним займається поліція", - написав Мазур.
Він також закликав жителів міста принести до меморіалу свіжі квіти і нові лампадки. Меморіал знаходиться на вул. Грушевського.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...