Щасливий володар ЗАЗ-Daewoo, причепа і трактора: На Одещині виявили депутата-мільярдера

Сільський депутат вказує, що річна пенсія його дружини становить ... 1 млрд 993 млн 123, 2 тис. гривень.

В Одеській області з'явився новий офіційний гривневий мільярдер. Такий різкий фінансовий «стрибок» скоїв за рік простий селянин - депутат Новоіванівської сільської ради Арцизького району Одеської області Степан Парванов, який задекларував дохід за 2019 рік у розмірі близько 2 млрд гривень, точніше - 1 мільярд 993 мільйона 156 тисяч 384 гривні, передають Патріоти України.Про це зазначено в його офіційній електронній декларації. Правда, левова частка цієї суми припадає на дохід дружини. Втім, такою «постановкою питання» сьогодні вже мало кого здивуєш: більшість високопоставлених держчиновників та нардепів нерідко заявляють, що всі кошти належать членам сім'ї або іншим родичам.

Сільський депутат вказує, що річна пенсія його дружини становить ... 1 млрд 993 млн 123, 2 тис. гривень. А ось у нього пенсійні виплати в рази менше - всього 22 тисячі 813 гривень. Ще 10,3 тисячі гривень склав дохід від землі.

Крім того, мільярдер володіє будинком в Новій Іванівці площею 36,7 кв метрів, а також має 80 соток землі. Його дружина є власницею квартири площею 41,6 кв метрів.

Їздить Парванов на старенькому, 2004 року випуску, ЗАЗ-Daewoo, ще є власником причепа і трактора.

Втім, «секрет» мільярдних доходів, здається, вже розкритий: швидше за все, при заповненні декларації сталася технічна помилка. За даними за 2018 рік дружина сільського обранця отримала пенсію в розмірі 19 тис. 931 гривні. А ось в декларації за 2019 рік раптом з'явилися зайві цифри.За даними ресурсу declarations.com.ua, інформація про дохід робить Степана Порванова лідером в сотні обранців з найвищим доходом в країні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Господині на замітку: Найпростіший і перевірений рецепт котлети по-київськи

четвер, 29 жовтень 2020, 19:30

Набагато швидше і легше, без проблем. Найпростіший і перевірений рецепт котлети по-київськи готується на одному диханні. А головне, не треба відбивати, закручувати, переживати, що начинка витече, передають Патріоти України з посиланням на Дніпровську п...

"Справа в кармі": "Слуга" порівняв аборти з проституцією і вбивством (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 19:25

При цьому відповідаючи на питання журналіста про те, що робити, коли вагітність незапланована і жінка не готова стати мамою або була згвалтована, нардеп відповів, що тут "справа в кармі". "Для мене це те ж, що дозволити проституцію. Я виступаю проти ць...