Ще один супутник Землі виявили американські астрономи

Це тимчасовий природний супутник-астероїд розміром до 6 метрів.

У циркулярі Центру малих планет Смітсонівської астрофізичної обсерваторії з’явилася інформація про те, що вчені зуміли виявити новий природний супутник Землі, яким виявився малий астероїд 2020 CD3. Правда, варто зазначити, що цей статус небесне тіло матиме досить обмежений час, передають Патріоти України з посиланням на ITsider.

“Інтеграції орбіт вказують на те, що цей об’єкт тимчасово прив’язаний до Землі. Не виявлено ознак збурень, викликаних тиском сонячного випромінювання, жодного зв’язку з відомим штучним об’єктом не виявлено“, – йдеться в офіційному документі.

За наявними у відкритому доступі даними, фахівці й надалі будуть займатися вивченням і спостереженням за даним об’єктом.

До речі, розмір астероїда складає від 1 до 6 метрів – більш точна інформація, на жаль, поки недоступна. Також варто відзначити, що дане небесне тіло належить до групи астероїдів Амурів або Аполлонів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

А тим часом у Китаї: В Ухані влаштували свято на честь закінчення карантину (фото, відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 23:00

Карантинні заходи в місті, де зафіксували більшість випадків зараження коронавірусом і летальних випадків в Китаї (82 000 і 3300), послаблювали поступово - протягом декількох тижнів.

На озброєння Збройних Сил України офіційно прийнята «Фурія»

п’ятниця, 10 квітень 2020, 22:47

За інформацією, оприлюдненою на відкритій енциклопедії Вікіпедія, назву придумали самі бійці, які використовують апарат майже з самого початку бойових дій на Донбасі. Першим батальйоном, який використовував «Фурію», був «Донбас». Наказом Міністерства о...