Ще той "миротворець": Як Штайнмаєр Росію і Грузію "примиряв"

Президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера, який запропонував своє бачення врегулювання ситуації на сході України, важко назвати дуже успішним миротворцем. За його посередництва план завершення грузино-абхазького конфлікту зазнав повного фіаско.

Франк-Вальтер Штайнмайєр

Про це йдеться в статті Юрія Божича «Помилка Штайнмайєра. Чому формула німця веде українців у прірву», передають Патріоти України з посиланням на Фокус.
У 2008 році Штайнмаєр запропонував трьохетапний план врегулювання в Грузії, який передбачав повернення біженців, відновлення Абхазії на гроші Грузії і в перспективі - визначення політичного статусу Абхазії. Однак обидві сторони цей документ відкинули.
Потім була серпнева війна 2008 року, коли Росія напала на Грузію. Німецький політик закликав сторони до негайного припинення вогню і початку діалогу. Пізніше неодноразово звинувачував Росію за невиконання домовленостей про виведення військ з грузинської території.
В результаті Грузія втратила більше 20% території, а Росія так і не вивела повністю свої війська і продовжує там повзучу окупацію.
«Емоцій і тяги до лаврів миротворця в його діях було, мабуть, більше, ніж політичної прагматики і розуміння того, як приборкати агресора і не залишити в програші сторону, яка явно слабкіше», - пише автор статті.
За його твердженням, пропозиції Штайнмайера з врегулювання конфліктів, що на Кавказі, що на Донбасі, це «бажання вирішити проблему якраз за рахунок того, хто політично слабкіше».
«Це думка людини, яка дивиться в підзорну трубу на ситуацію, яка особисто його не стосується. І в цьому сенсі, дійсно, є великий сумнів у тому, чи треба Києву до нього прислухатися», - зазначає автор.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В "ЛНР" заявили про затримання "українських диверсантів" зі зброєю, які виявилися ... терористами "ДНР"

понеділок, 21 вересень 2020, 22:35

Стверджується, що в цю групу нібито входили "завербований українськими спецслужбами" терорист із "народної міліції ДНР" і його подільник. Терористи "ЛНР" заявили про затримання на окупованій території Луганської області нібито "українських диверсантів"...

"Фанера" підвела...: Олег Винник неприємно осоромився (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 22:11

Артист вчасно не встиг взяти мікрофон. "Фуф... ржу не могу... рассмешили ... особенно финал танца. Перебор...", - додала інша. "Эх, Олежка... под фанеру воешь", - коментує підписниця. "Ми були на цьому концерті в Житомирі, наживо це виглядало зовсім по...