Що буде, якщо проковтнути запальничку? - Чоловік програв суперечку і ... ледве уникнув вибуху шлунка

Для вилучення предмета 25-річному експериментатору провели екстрену операцію.

25-річний анонімний чоловік з китайського міста Шеньян проковтнув запальничку в результаті п'яного парі з друзями. Він сподівався, що сторонній предмет вийде з організму природним шляхом, однак цього не трапилось, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

У чоловіка почав боліти живіт, і через три дні він прийшов у лікарню. Лікар Лю Сі відчув запах газу, щойно пацієнт відкрив рота. Медик пояснив, що за цей час шлунковий сік роз'їв запальничку, і легкозаймиста рідина витекла назовні. "Якби пацієнт мав контакт з відкритим вогнем, з великою ймовірністю трапився б вибух і він міг загинути", – розповів Лю Сі. Він зазначив, що для вилучення предмета провели екстрену операцію, яка тривала десять хвилин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...