"Щоб позбавити від демонів": Американець вбив трьох людей і приготував рідним людське серце з картоплею

Адвокат злочинця заявив, що буде домагатися психологічної експертизи - вона повинна визначити, чи є його підзахисний досить осудним, щоб постати перед судом.

В американському штаті Оклахома правоохоронці затримали за потрійне вбивство 41-річного Лоуренса Пола Андерсона, який скоїв жахливу розправу незабаром після виходу з в'язниці за програмою пом'якшення покарань, передають Патріоти України з посиланням на NBC.

Андерсона в 2017 році засудили до 20 років тюремного ув'язнення за порушення вимог умовного терміну у справі про наркотики, проте в січні 2021 року звільнили достроково.
Андерсон розправився з однією з жертв і вирізав серце, після чого приготував його і намагався нагодувати канібальським блюдом дядька з тіткою.
Як повідомляє NBC, Андерсон розповів, що приготував серце з картоплею, щоб позбавити рідних від демонів.
Після цього він убив дядька і його чотирирічну дочку.
Адвокат злочинця заявив, що буде домагатися психологічної експертизи - вона повинна визначити, чи є його підзахисний досить осудним, щоб постати перед судом.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.