Щоб рятувати життя чиновників: Уряд Архангельської області РФ закуповує 1200 протигазів для захисту від радіації

Російські чиновники запевняють, що закупівля ніяк не пов'язана з вибухом.

Уряд Архангельської області, де тиждень тому сталася таємнича аварія на військовому полігоні з викидом радіації і жертвами, закуповує партію фільтруючих протигазів для цивільного населення, виявили «Відкриті медіа» на сайті держзакупівель, передають Патріоти України.

За умовами оголошеного 13 серпня аукціону, постачальника 1200 пристроїв індивідуального захисту на загальну суму 4,6 мільйона рублів повинні визначити в кінці серпня. На поставку переможцю відводиться 45 днів з моменту укладення контракту.

Протигази повинні захищати від викиду радіоактивних, отруйних, біологічних і хімічних небезпечних речовин при техногенних аваріях, катастрофах і терактах із застосуванням зброї масового ураження, йдеться в описі закупівлі.

Цієї угоди не було в плані закупівель уряду Архангельської області, вона була додана в план тільки 31 липня, випливає з інформації на сайті держзакупівель. У Центрі забезпечення заходів цивільного захисту Архангельської області прокоментували закупівлю протигазів так: «Ви ж знаєте 44-ФЗ (про держзакупівлі. - ОМ)? Ви уявляєте скільки часу треба, щоб провести аукціон? Це звичайне поповнення резервів».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Нафтогазі вже восени прогнозують підвищення ціни на газ майже на 40%

четвер, 6 серпень 2020, 21:59

Нафтогаз уже підвищив серпневу ціну на газ для населення. Ціна на природний газ становитиме 3,24 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості доставки. У Нафтогазі прогнозують, що восени вартість природного газу для населення підвищиться майже на 40%. Пр...

У Берліні дика свиня обікрала нерозважливого нудиста: Під регіт оточуючих нещасний ганявся за злодійкою (фото 12+)

четвер, 6 серпень 2020, 21:36

Дика свиня украла речі (зокрема, ноутбук) у чоловіка, який засмагав без одягу. У Берліні стався курйозний епізод на місці масового відпочинку. Дика свиня украла речі (зокрема, ноутбук) у чоловіка, який засмагав без одягу, змусивши його ганятися за твар...