Щоб рятувати життя чиновників: Уряд Архангельської області РФ закуповує 1200 протигазів для захисту від радіації

Російські чиновники запевняють, що закупівля ніяк не пов'язана з вибухом.

Уряд Архангельської області, де тиждень тому сталася таємнича аварія на військовому полігоні з викидом радіації і жертвами, закуповує партію фільтруючих протигазів для цивільного населення, виявили «Відкриті медіа» на сайті держзакупівель, передають Патріоти України.

За умовами оголошеного 13 серпня аукціону, постачальника 1200 пристроїв індивідуального захисту на загальну суму 4,6 мільйона рублів повинні визначити в кінці серпня. На поставку переможцю відводиться 45 днів з моменту укладення контракту.

Протигази повинні захищати від викиду радіоактивних, отруйних, біологічних і хімічних небезпечних речовин при техногенних аваріях, катастрофах і терактах із застосуванням зброї масового ураження, йдеться в описі закупівлі.

Цієї угоди не було в плані закупівель уряду Архангельської області, вона була додана в план тільки 31 липня, випливає з інформації на сайті держзакупівель. У Центрі забезпечення заходів цивільного захисту Архангельської області прокоментували закупівлю протигазів так: «Ви ж знаєте 44-ФЗ (про держзакупівлі. - ОМ)? Ви уявляєте скільки часу треба, щоб провести аукціон? Це звичайне поповнення резервів».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маляр з автосервісу: РосЗМІ ідентифікували "двійника" Зеленського, якого помітили у московському метро (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:29

Чоловік родом з Узбекистану, і про те, хто такий Володимир Зеленський, не мав жодного поняття. Особу чоловіка, який прославився в мережі завдяки своїй схожості з президентом України Володимиром Зеленським, змогли з'ясувати російські ЗМІ. Інтерв'ю з дві...

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...