Щоб рятувати життя чиновників: Уряд Архангельської області РФ закуповує 1200 протигазів для захисту від радіації

Російські чиновники запевняють, що закупівля ніяк не пов'язана з вибухом.

Уряд Архангельської області, де тиждень тому сталася таємнича аварія на військовому полігоні з викидом радіації і жертвами, закуповує партію фільтруючих протигазів для цивільного населення, виявили «Відкриті медіа» на сайті держзакупівель, передають Патріоти України.

За умовами оголошеного 13 серпня аукціону, постачальника 1200 пристроїв індивідуального захисту на загальну суму 4,6 мільйона рублів повинні визначити в кінці серпня. На поставку переможцю відводиться 45 днів з моменту укладення контракту.

Протигази повинні захищати від викиду радіоактивних, отруйних, біологічних і хімічних небезпечних речовин при техногенних аваріях, катастрофах і терактах із застосуванням зброї масового ураження, йдеться в описі закупівлі.

Цієї угоди не було в плані закупівель уряду Архангельської області, вона була додана в план тільки 31 липня, випливає з інформації на сайті держзакупівель. У Центрі забезпечення заходів цивільного захисту Архангельської області прокоментували закупівлю протигазів так: «Ви ж знаєте 44-ФЗ (про держзакупівлі. - ОМ)? Ви уявляєте скільки часу треба, щоб провести аукціон? Це звичайне поповнення резервів».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Китайнаш: Про плани Путіна напасти на Піднебесну

четвер, 22 серпень 2019, 23:05

Кровожерливі російські генерали не можуть «задовольнитися» планами нападу на Україну та інші країни пострадянського простору. «Плацдармом для наступления послужат приграничные к Китаю территории Монголии, требующей от Пекина вернуть ряд спорных земель....

Посібник терористів, через якого вбили десять українських бійців, за рік може вийти на волю

четвер, 22 серпень 2019, 22:58

Бутрименка взагалі засудили за фінансування тероризму. Справа сепаратиста Миколи Бутрименка: слідчі вважають саме через нього 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ...