Щоб стати схожою на ляльку Барбі, 36-річна американка позбулася 90 зайвих кілограмів (фото)

Завзятість, заняття спортом і регуляція харчування наблизили дівчину до мрії...

Епатажній жительці Лас-Вегаса Кайлі Лавенде 36 років. Її історія почалася з шаленої любові до ляльок Барбі. Дівчина почала колекціонувати їх ще у підлітковому віці. Загалом у неї набралося близько двох сотень моделей, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

І вже потім, коли Барбі стало забагато, Кайла відчула: вона хоче бути схожою на іграшку. Місія була складною: Лавенде полюбляла не лише грати ляльками, але і їсти. Саме тому у неї був майже центнер зайвої ваги. Її максимальна маса досягала 155 кілограмів.

Але дівчина не відмовлялася від своєї мрії. Завзятість, заняття спортом і регуляція харчування дозволили Кайлі Лавенде позбутися від 90 зайвих кілограмів. Але головне — шунтування шлунку. Без нього відновлення не мало б ефекту.

Спорт спочатку давався Кайлі важко. Вона займалася ходьбою, кардіотренуваннями, робила віджимання і присідання. Два роки наполегливої роботи над собою дозволили їй позбутися надлишкової ваги.

Тепер дівчина дійсно схожа на Барбі. У неї здорова худорлявість і вбрання кольору фуксія.

Лавенде бере участь у тематичних фотосесіях і ходить на місцеві програми. Так, образ у жінки відверто дивний і недоречний у її роки. Але вона виглядає щасливою і впевненою у собі, а це головне.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.