Щоб стояв у кожній хаті! Препарат для поліпшення ерекції виявився ефективним у боротьбі з COVID-19

Препарат являє собою синтетичну форму природного пептиду в організмі, який захищає клітини легенів від пошкоджень, зменшуючи запалення.

Препарат «Авіптаділ», який використовується для поліпшення ерекції, може допомогти в лікуванні тяжкохворих пацієнтів з коронавірусом, стверджують лікарі в Х'юстоні, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Після чотирьох днів вдихання даного препарату 16 пацієнтів в США перестали користуватися апаратом штучної вентиляції легенів або вилікувалися від дихальної недостатності, розповідає Daily Mail.

Препарат являє собою синтетичну форму природного пептиду в організмі, званого VIP, який захищає клітини легенів від пошкоджень, зменшуючи запалення, розповідає лікарі.
Бразильські дослідники також показали, що пептид може блокувати проникнення коронавіруса в клітини і його реплікацію.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...