Щоб стояв у кожній хаті! Препарат для поліпшення ерекції виявився ефективним у боротьбі з COVID-19

Препарат являє собою синтетичну форму природного пептиду в організмі, який захищає клітини легенів від пошкоджень, зменшуючи запалення.

Препарат «Авіптаділ», який використовується для поліпшення ерекції, може допомогти в лікуванні тяжкохворих пацієнтів з коронавірусом, стверджують лікарі в Х'юстоні, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Після чотирьох днів вдихання даного препарату 16 пацієнтів в США перестали користуватися апаратом штучної вентиляції легенів або вилікувалися від дихальної недостатності, розповідає Daily Mail.

Препарат являє собою синтетичну форму природного пептиду в організмі, званого VIP, який захищає клітини легенів від пошкоджень, зменшуючи запалення, розповідає лікарі.
Бразильські дослідники також показали, що пептид може блокувати проникнення коронавіруса в клітини і його реплікацію.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Літаючий сарай": У США визначили найпотворніший літак у світі

неділя, 27 вересень 2020, 0:26

Літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою. Польський літак M-15 Belphegor є самим «потворним» у світі, пише Popular Mechanics, передають Патріоти України. Видання запевняє, що літальні апарати, що...

Зберегти здоров'я та нерви водолазів: У Києві протестували надсучасний підводний дрон (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:08

Дрон планують використовувати для допомоги у підводних обстеженнях Дніпра. У Києві протестували в реальних умовах підводний дрон Chasing M2. Цей дрон є одним із найсучасніших і найефективніших пристроїв серед тих, що призначені для роботи під водою. Ві...