Щоб вистачало на Дубаї: Пенсії військовим підвищили на 300 грн, а суддям на ... 22 тисячі

Всього в країні пенсії отримують 11,1 млн чоловік, середня пенсія становить 3,5 тис. грн.

В Україні з січня 2020-го по січень 2021-го середня пенсія судді зросла з 45,8 до 67,9 тис. грн. Виплати військових за цей же період збільшилися всього на 300 грн, а соціальні пенсії підняли на 100 грн. Про це йдеться в даних Пенсійного фонду України, передають Патріоти України.

Які пенсії отримують українці:

  • судді - 67,9 тис. грн (рік тому було 45,8 тис.)
  • військові - 5,5 тис. грн; (5,2 тис.)
  • соціальні пенсії - 1,7 тис. грн (1,6 тис. грн)
  • пенсія за загальними правилами - 3,5 тис (близько 3 тис. грн).

До слова, мінімальну пенсію з 1 липня 2021 року збільшать з 1769 до 1854 грн. При цьому мінімальну виплату збільшать відразу на 850 грн до 18 540 грн. Таке підвищення вже закладено в бюджеті України на 2021 рік.

Максимальну виплату отримують ті українці, які при наявності 35 років стажу отримували зарплату приблизно в 5 разів вище за середню. Відповідно до закону, максимальна пенсія не може бути вище 10 мінімальних.

Щоб отримати високу виплату, потрібно:

  • працювати офіційно не менше 35 років. За кожен відпрацьований рік дають приблизно 1% від розрахункового заробітку (він нижче фактичної зарплати);
  • отримувати білу зарплату. Якщо доплачують у конвертах, розраховувати на гідну виплату не варто.

У свою чергу мінімальна пенсія прив'язана до прожиткового мінімуму для непрацездатних. Саме в липні і станеться індексація. Крім того, в Україні в квітні автоматично перерахують виплати всім, хто досяг пенсійного віку і продовжив працювати. Через підвищення стажу також збільшиться і розмір пенсії. При середній зарплаті і 35 роках стажу, після перерахунку можна отримувати на 200 грн більше. Якщо ж зарплата була в три рази вище середньої, розмір надбавки становитиме близько 600 грн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Влаштували "маски-шоу": В Абхазії затримано відомого "командира" терористів "ДНР"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:46

За словами кремлівського пропагандиста, ніяких ордерів або документів силовики при затриманні не надали. Пропагандистський Телеграм-канал «WarGonzo» повідомляє, що в невизнаній Абхазії затриманий «командир» підрозділу «ДНР» «П'ятнашка» Ахра Авідзба, бі...

Соратник Порошенка закликав Раду створити ТСК щодо зриву спецоперації по затриманню "вагнерівців"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:35

У СБУ офіційно назвали фейком дані про спецоперацію з найманцями ПВК Вагнера. Відомство зазначило, що першоджерелом цієї інформації було російське видання. Верховну Раду закликали негайно створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування зриву спецопер...