"Щоб злі біндери і правосєки не приїхали і не з'їли всіх російських немовлят": У мережі показали, як зараз виглядає підірваний у 2015 році Путилівський міст

В окупованому Донецьку досі не відреставрували Путилівський міст, який п'ять років тому підірвали терористи, нібито захищаючись від українських військових.

Фото, які це підтверджують виклав у Twitter користувач із ніком Vitauskas, передають Патріоти України.

Він порівняв два фото – одне з них зроблене в 2015 році, інше – в 2020. На кадрах видно, що міст так і залишився зруйнованим – його залишки, як і 5 років тому лежать, загороджуючи проїзд.

"Путилівський міст (Донецьк). Той самий, від якого звільнили російські захисники, щоб злі біндери і правосєки не приїхали і не з'їли всіх російських немовлят. 1. 2015 г. 2. 2020 г. Як добре, що тепер в молодій республіці все колоситься, пороситься, будується і розвивається!" – іронічно йдеться у повідомленні.

Путилівський міст у Донецьку в 2015 році

Путилівський міст у Донецьку в 2020 році

Більше того, в коментарях користувачі відзначили, що помітили на новому фото 2020 року повну відсутність метала. "Як картинка "знайдіть 15 відмінностей". Перша – на другій картинці повна відсутність металу", – йдеться у коментарі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...