Щоб зняти стрес від пандемії, йорданці метають сокири (відео)

Раніше йорданці захоплювалися киданням тарілок в стіну, а також трощили телевізори.

Метнути сокиру і зняти стрес. Йорданці знайшли спосіб зняти психологічну напругу, викликану карантинними обмеженнями. Спеціальні кімнати для скидання негативної енергії працюють в Аммані, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Раніше йорданці захоплювалися киданням тарілок в стіну, а також трощили телевізори. Для цього обладнали спеціальні місця. Метання сокири стало новим трендом. Власник закладу каже, що інтерес до цієї розваги швидко росте.

Перед метанням сокири гостям надягають каски з захисним екраном для обличчя, а також пояснюють правила безпеки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...