Щось готується: З Росії на територію ОРДЛО прямують вантажівки з невідомим вантажем, - ЗМІ

Маршрут транспорту пролягає через тимчасово непідконтрольний пропуск "Маринівка".

На кордоні з Росією через тимчасово непідконтрольний пропуск "Маринівка" зафіксували активний рух тентованих вантажівок з невідомим вмістом. Транспорт курсує з так званих "Л/ДНР" до Росії й назад, передають Патріоти України з посиланням на Ведомости Донбасса.

Ведучи спостереження в пункті пропуску на кордоні близько н. п. Маринівка (78 км на схід від Донецька), команда СММ бачила, що в Україну в'їхало 30 автомобілів, 1 тентований, 3 міні-фургона і 1 автобус, а також увійшли 4 пішоходи. У черзі на в'їзд / вхід в Україну очікували 14 автомобілів, 3 напівпричепів вантажівки (вантаж не було видно), 1 міні-фургон і 1 автобус, а також 3 пішоходи (жінка 40-49 років і 2 чоловіків 30-49 років), - йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 17 вересня 2020-го.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...