Шланг замість душу і брудна білизна: Волонтери показали фото обсервації на Луганщині

Моніторингова група благодійного фонду "Схід SOS" після відвідування всіх місць обсервації в Луганській області дійшла висновку, що вони не придатні для розміщення людей.

Про умови в обсервації, розташованої в Білолуцьку, розповів керівник фонду "Схід SOS" Костянтин Реуцький на сторінці в Facebook. Він виклав і фотографії, передають Патріоти України.

Волонтер зазначив, що представники влади на Луганщині нарікають на відмови від ізоляції в обсервації більшості людей, що в'їжджають з-за кордону із непідконтрольних територій.

"Цим обурювався, наприклад, заступник керівника Луганської поліції Юрій Слухаєнко. Погрожував тим, хто відмовився, штрафами в 17 000 гривень", – написав Реуцький. І запропонував подивитися на зроблені ним фото, щоб зрозуміти, чому людей не лякають такі штрафи.

"Місце, в якому до 15 осіб повинні провести два тижні під цілодобовою охороною поліції. З одним душем, який становить шланг із лійкою, прикручений просто до умивальника, з одним на всіх не зовсім справним туалетом (про очищення стоків, як вимагає постанова головного санітарного лікаря, звичайно, не йдеться), зі зношеною брудною білизною, з обладнанням, яке пережило всі світові війни", – відзначає глава благодійного фонду.

Крім того, він звернув увагу, що обсервація має загальний двір із геріатричним інтернатом, де живе кілька десятків найбільш вразливих для COVID-19 літніх людей.

"Мене не дивує, що більшість людей, яких привозили сюди на ізоляцію, рішуче погоджувалися на штраф, як тільки бачили умови", – резюмував Реуцький.

За його словами, співробітники "Схід SOS" відвідали всі 8 місць обсервації в Луганській області й дійшли висновку, що три з них існують тільки на папері, а умови ще не менше двох можуть бути підставою для скарг до Європейського Суду на порушення 3-ї статті Конвенції з прав людини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...