Шокуюча правда: У психоневрологічному інтернаті на Дніпропетровщині пацієнтів били і примушували займатися сексом

При фіксації порушень кримінального характеру моніторингова група викликала поліцію.

Шокуючий результат дав моніторинговий візит в Стародобровольський психоневрологічний інтернат, який знаходиться в Дніпропетровській області. Уповноважений Верховної Ради з прав людини повідомляє, що заклад розрахований на 306 ліжок, але в день візиту в ньому знаходився 321 пацієнт, передають Патріоти України.

Моніторингова група виявила два приміщення з гратами на вікнах і дверях. Пацієнти стверджували, що в цих приміщеннях їх закривали поодинці і обмежували в русі, крім того, санітари часто застосовували фізичну силу. Один з пацієнтів продемонстрував гематому на лобі і синці під очима, але записів про фіксацію тілесних ушкоджень в установі не було.

Також були скарги, що одну групу пацієнтів інша група примушували вступати в статеві зв'язки.

У відділенні на 47 лежачих хворих, які не в змозі себе самостійно обслуговувати, в зміні було всього дві санітарки - вони не могли нагодувати всіх підопічних одночасно, в результаті прийом їжі розтягувався на години. А деякі інтернатівці харчуються прямо на підлозі. У відділенні застосовувалася м'яка фіксація верхньої частини тіла і рук за спиною, що можна розцінювати як тортури.

З 2013 року пацієнти не проходили обов'язкові щорічні медогляди. В історіях хвороб відсутні записи зі зміни режиму утримання, а в документації - записи про травматизм.
При фіксації порушень кримінального характеру моніторингова група викликала поліцію. Також подано звернення до Дніпропетровської обласної прокуратури.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Історії заробітчан: Українка порівняла умови роботи в Польщі та Естонії (фото)

п’ятниця, 5 березень 2021, 3:00

Дівчина переконана, якби в Україні була така зарплата, то не їхала б на заробітки. Марина Горбацька з селища Котельва Полтавської області була на заробітках у двох країнах - Польщі та Естонії. У першій працювала на меблевій фабриці, в другій - на фабри...

Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:10

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013). На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічн...