Шокуюча правда: У психоневрологічному інтернаті на Дніпропетровщині пацієнтів били і примушували займатися сексом

При фіксації порушень кримінального характеру моніторингова група викликала поліцію.

Шокуючий результат дав моніторинговий візит в Стародобровольський психоневрологічний інтернат, який знаходиться в Дніпропетровській області. Уповноважений Верховної Ради з прав людини повідомляє, що заклад розрахований на 306 ліжок, але в день візиту в ньому знаходився 321 пацієнт, передають Патріоти України.

Моніторингова група виявила два приміщення з гратами на вікнах і дверях. Пацієнти стверджували, що в цих приміщеннях їх закривали поодинці і обмежували в русі, крім того, санітари часто застосовували фізичну силу. Один з пацієнтів продемонстрував гематому на лобі і синці під очима, але записів про фіксацію тілесних ушкоджень в установі не було.

Також були скарги, що одну групу пацієнтів інша група примушували вступати в статеві зв'язки.

У відділенні на 47 лежачих хворих, які не в змозі себе самостійно обслуговувати, в зміні було всього дві санітарки - вони не могли нагодувати всіх підопічних одночасно, в результаті прийом їжі розтягувався на години. А деякі інтернатівці харчуються прямо на підлозі. У відділенні застосовувалася м'яка фіксація верхньої частини тіла і рук за спиною, що можна розцінювати як тортури.

З 2013 року пацієнти не проходили обов'язкові щорічні медогляди. В історіях хвороб відсутні записи зі зміни режиму утримання, а в документації - записи про травматизм.
При фіксації порушень кримінального характеру моніторингова група викликала поліцію. Також подано звернення до Дніпропетровської обласної прокуратури.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...