Шукати справи на Філатова: Із Києва до Дніпра відправився десант ГПУ і СБУ, - політолог

Неосвіченість президента в елементарних речах уже породила безліч конфліктів, які поступово охоплюють всю Україну.

Популярний український блогер і політолог Олексій Голобуцький повідомив, що президент Володимир Зеленський в інтерв'ю "Українській правді" зробив дуже неоднозначну заяву щодо сепаратизму мерів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Як зазначив політолог, із цих слів Зеленського виходить, що він дійсно просто не бачить різниці між виборними і призначеними чиновниками, між місцевим самоврядуванням і президентською вертикаллю виконавчої влади. Чи то не читав Конституцію і закони, чи йому не зовсім зрозуміло пояснили. Хоча теоретично це вивчають у старших класах на уроках "Основи держави і права".

Політолог пише, більш ніж через рік перебування на посаді Зеленський щиро вважає мерів і місцевих рад нижчою ланкою виконавчої влади і тому також щиро обурюється їхнім небажанням чітко виконувати вказівки Кабміну, Офісу президента і особисто Зеленського. На жаль, ця неосвіченість в елементарних речах уже породила безліч конфліктів, які поступово охоплюють всю Україну. Борис Філатов у Дніпрі, Олександр Шаповал у Покрові або Анатолій Бондаренко в Черкасах – далеко не єдині мери, на яких із кожним днем збільшується пресинг центральної влади.

За словами Голобуцького, буквально днями до Дніпра приїхали заступник генпрокурора Андрій Любович та заступник голови СБУ Володимир Горбенко. Вони обидва вимагали від Дніпровської прокуратури та Дніпровського управління СБУ одного й того ж: компромат на мера Дніпра Філатова. Стали відомі й завдання, видані міській прокуратурі та СБУ: у будь-який спосіб відшукати ознаки бодай якогось кримінального злочину хоч у якихось діях мера Філатова й чиновників міськради.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Сумщині лікарні захлинулися від сплеску COVID-19 (фото)

середа, 25 листопад 2020, 11:02

Не вистачає місць у лікарнях для ковідних пацієнтів, потрапити до лікарні не можуть не тільки важкі пацієнти, але й навіть ті, у кого є "зв'язки", швидка не приїжджає на виклик, а в довідках про смерть приховують, що людина померла від COVID-19. У Сумс...

Помилочка вийшла...: У столичному морзі переплутали тіла небіжчиків (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:48

В ритуальній службі кажуть, що ситуація, коли за документами помилково видали інше тіло, з ними трапляється вперше, і готові компенсувати родичам моральні збитки. У столичному морзі переплутали тіла двох жінок. Родичка померлої була шокована, коли прий...