Скандал у Дніпрі: Маршрутник відмовив ветерану АТО в проїзді і поплатився за це (відео)

Водія відсторонили від роботи. З ним також проведуть чергову профілактичну бесіду щодо перевезення пасажирів-учасників бойових дій.

У Дніпрі спалахнув скандал через маршрутчика, який відмовляв бійцю без ноги у безкоштовному проїзді та викликав обурення пасажирів. За учасника бойових дій заступилася дівчина і вступила з маршрутником в гарячу суперечку, до якої підключилися й інші - в результаті ситуація мало не закінчилася бійкою, передають Патріоти України.

Відео інциденту в маршрутному автобусі №136 було опубліковано в місцевих пабліках, після чого стало предметом палких дискусій в мережі. Дії водія, який не бажав везти пільговика з посвідченням УБД, до того ж інваліда - у колишнього військового не було однієї ноги - і хамив пасажирці, привели до акції-мітингу в Дніпрі, організованої ветеранами, із вимогою звільнити маршрутчика.

Через кілька днів після конфлікту в громадському транспорті (що стався в суботу) в профспілці автомобілістів та автоперевізників міста відреагували на ситуацію і заявили про початок службової перевірки.

За словами голови організації Михайла Тонконогого, водія маршрутки вже відсторонили від роботи. З ним також проведуть чергову профілактичну бесіду щодо перевезення пасажирів-учасників бойових дій.

"Повністю не встановлена суть інциденту. Наразі водій відсторонений від керування автобусом, призначено службову перевірку. Ми зараз шукаємо того учасника бойових дій і жінку, яка за нього заступилась, шукаємо інших пасажирів, які їхали в маршрутці, аби з'ясувати, з чого почався конфлікт, адже на відео ми не бачимо початку, а лише кульмінацію конфлікту", - зазначив він.

Які пільги на проїзд мають ветерани АТО

Зазначимо, що згідно з українським законодавством серед інших пільг учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд у всіх видах міського пасажирського транспорту, автотранспорту загального користування в сільській місцевості, повітряного або автомобільного транспорту (туди і назад 1 раз на 2 роки або туди і назад 1 раз/рік з 50% знижкою), а також залізничного і водного транспорту приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Для цього нобхідно пред'явити посвідчення УБД або інваліда війни, талони на проїзд, які видаються разом із посвідченням. Згідно рішень органів місцевого самоврядування в деяких місцях безкоштовний проїзд може надаватися на підставі довідки про участь в АТО. Інформацію можна отримати в місцевих адміністраціях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...