Скандал у Харкові: Ветеранів Другої світової нагородили медалями від Ху*ла (відео)

У вкладеннях до медалей зазначено, що нагорода вручається за указом президента РФ Володимира Путіна, який підписаний 13 червня 2019.

Українські ветерани Другої світової війни отримали медалі до 75-річчя перемоги від імені російського президента Володимира Путіна. Передачу медалей ветеранам в Харкові організував голова "Харківської міської організації ветеранів" Микола Ляшенко, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

У вкладеннях до медалей зазначено, що нагорода вручається за указом президента РФ Володимира Путіна, який підписаний 13 червня 2019. "Був указ президента. Президенти у нас бувають у всіх країнах СНД, і у всіх були укази. Просто нам привезли їх звідти, ці медалі. Ми порадилися на своїх зборах і вирішили, що ніякої проблеми тут немає. Нам їх привезли з Білорусі, тому що там на кордоні дозволили їх провезти. А в Бєлгороді не дозволяють, хоча тут поруч, а не через державу", - заявив Микола Ляшенко.

За словами голови ГО "Харківська міська організація ветеранів", в Україні теж виготовили такі медалі, однак ціна на них становила 300 гривень. Саме тому вони купили російські медалі. "У нас же такі ж медалі надрукували в Україні. Красива медаль наша українська - її якась фірма робила під Києвом. Але зробили ціну 300 грн, це ж з глузду з'їхати. Хто може купити таку медаль? Розумієте, в чому справа? А звідти привезли майже безкоштовно. Вони обійшлися по 150 рублів, їх там купили. Загалом, обійшлися десь по 60 грн. Якби нам зробили українські за 50, то ніхто звідти не привозив би", - зазначив Ляшенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Є ще порох в порохівницях...: Джордж Буш-молодший дивом упіймав шарф, що злетів з нього перед інавгурацією Байдена

середа, 20 січень 2021, 22:42

20 січня відбулася інавгурація 46-го президента США Джо Байдена. Поверх темного пальто 43-й президент США недбало накинув на плечі світло-коричневий шарф. Як тільки Буш і його дружина Лора вийшли з приміщення на інавгураційну платформу, порив вітру зір...

Спадкова карма зради: Ані Лорак зустрілася з мамою, яка здала її в інтернат

середа, 20 січень 2021, 21:46

Батьки Лорак розійшлися ще до її народження, сім'ї не вистачало грошей, і майбутню співачку-зрадницю з братом Ігорем відправили до інтернату в Чернівцях. Крім робочих моментів, Лорак ділиться і особистим життям. Так, артистка розмістила в сторіз фото з...