Скандальний проросійський відеоблогер створює партію і зібрався на вибори в Раду

Шарій зазначив, що йдеться про окрему політсилу, а не об'єднання з партіями Євгенія Мураєва або Олександра Вілкула.

Анатолій Шарій

Проросійський відеоблогер Анатолій Шарій може створити власну політичну партію. Про це він повідомив в YouTube, передають Патріоти України.

"Це, в принципі, те, до чого я схиляюся, про що я і думаю. У нас колосально малий відрізок часу є, але тим не менш, у нас є голова, є цікава команда і у мене є таке розуміння, що тільки зробивши свою політсилу і пройшовши з нею ... Там не повинно бути жодної людини, яка була б замазаною", - сказав Шарій.

Він уточнив, що продовжить вести свій YouTube-канал незалежно від того, чи буде створено партію і чи пройде вона до Верховної Ради.

У другому ролику по темі Шарій зазначив, що якщо буде створювати партію, то це буде окрема політсила, а не об'єднання з партіями Євгенія Мураєва або Олександра Вілкула.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...