Скандинавський "будинок смерті" виявили неподалік українського кордону (фото)

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря.

У селі Чепль в Східній Померанії (Польща) дослідники з Гданського археологічного музею виявили поховання скандинавських воїнів, яке датується ХІ століттям і отримало назву "будинок смерті". Про це повідомляє видання Nauka w Polsce, передають Патріоти України.

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря, який виник ще при польському королі Болеславі I Хороброму.

Він був зведений з колод і дощок, як більшість звичайних будинків того часу. Усередині нього - чотири похоронні камери розміром 3,5х2 метри, в кожній з яких було поховано по одному воїну.

На думку археологів, воїни були поховані за часів династії П'ястів, яка правила в Польщі з X до кінця XIV століття. Як свідчить генетичний аналіз, вони вихідці зі Скандинавії, швидше за все - Данії.

Воїни були поховані разом з великою кількістю різних похоронних предметів, які не мали великої цінності, зброї і елементів кінної упряжі.

Судячи зі знайдених в могилах мечів, списів, пряжкам, стремен і шпорами, ці воїни були майстерними наїзниками. Також в похованнях були виявлені старовинні монети, металеві дрібнички, гребені, глиняні горщики і рештки тварин.

Інші публікації автора

З'явилися нові подробиці загадкової загибелі відомого бізнесмена в центрі столиці (фото)

середа, 26 лютий 2020, 18:47

Бізнесмен Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у його квартирі 25 лютого, в останні місяці шукав людей, які вкрали у нього гроші і мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Також він додав, що у бізнесмена по всіх симптомах було онкологічне захворювання, чере...

"Это России не существует, какой-то суповой набор": Українська блогерка відповіла експомічнику Ху*ла

середа, 26 лютий 2020, 18:38

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що України не існує і отримав жорстку відповідь. Про це у своєму блозі пише Олена Кудренко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Отвечу Суркову:. - Что мы думаем о России и о ...