Скільки ще протягне недонадімперія? - "Китай захотел еще немного российских территорий - Москва не против", - Злий Одесит

Китай продовжує неспішно, але впевнено окупувати Росію, самим що не є гібридним чином. А саме, заселяючи Далекий Схід Росії своїми громадянами, викуповуючи підприємства, беручи в оренду колосальні території і т. д.

Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Вот и сейчас кусочек земельки в Приморье может уйти в аренду китайским фермерам.

Так, стало известно, что китайский холдинг Joyvio Beidahuang Agricultural Holdings обратился к властям Приморья с предложением взять в аренду участок на 50 тыс. гектаров, на котором будут выращивать соевые бобы.

Там же китайцы планируют построить завод по глубокой переработке сои, мощностью до 240 тысяч тонн в год, стоимостью 9,7 млрд рублей. Что интересно, Россия готова не только сдать в аренду 50 тыс. гектаров земли, но и вложить в строительство завода 2 млрд руб.

Примечательно, что у этого же холдинга, Joyvio Beidahuang Agricultural Holdings, в Приморье уже имеется арендованный участок на 3,5 тыс гектаров.

Что же, тактика китайцев просто прекрасна. Без открытого конфликта с ядерной державой они на протяжении последних двух десятилетий интегрируют российские территории в Китай. И в какой-то момент на Дальнем Востоке будет такая концентрация граждан Китая, бизнеса, предприятий и прочих благ цивилизации, что и референдум об автономии, а после и присоединении к КНР, не грех будет провести."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Чортові легені вам ще знадобляться": Британка розповіла про жахи інфікування коронавірусом

четвер, 9 квітень 2020, 13:00

Жінка потрапила до лікарні через п'ять днів після того, як відчула себе погано. "Подивіться на мене, я лежу в реанімації й не можу дихати без трубки. До мене приєднані катетери. Тут у мене канюля, тут ще одна канюля. Зараз я відчуваю себе в десять разі...

Зірки говорять: Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які у квітні можуть знайти кохання

четвер, 9 квітень 2020, 11:59

He засмучуйтеся, якщо все ще самотні, ймовірно, саме вам пощастить закохатися у другій половині квітня. Для Тельця весна завжди відіграє вагому роль у житті, тому що це період вашого народження. Це момент, коли ви духовно розквітаєте, а ваша тяга до ма...