Скільки українців хочуть повернути в школи російську мову, - опитування

28% українців категорично не хочуть чути російську мову в школах і державних установах.

Соціологи провели масштабне дослідження і з'ясували, скільки відсотків українців хочуть бачити навчання в школах українською мовою та спілкуватися нею з чиновниками. Як сказано на сайті Київського міжнародного інституту соціології, 33% респондентів вважають, що держава повинна забезпечити російськомовним громадянам України право отримувати шкільну освіту російською мовою на всій території України, передають Патріоти України.

40% опитаних стверджують, що в школах потрібна російська мова, але тільки в окремих регіонах країни. Сумарно 73% українців хочуть, щоб російська мова була присутня в українських школах.

А 24% опитаних вибрали варіант відповіді "держава не повинна забезпечувати такого права".

Згідно з даними соцопитування, 37% респондентів заявили, що держава зобов'язана забезпечити російськомовним громадянам України право спілкуватися з чиновниками російською мовою. А 31% вважає, що таке спілкування з чиновниками має бути допустимо тільки в окремих регіонах країни.
В цілому 28% українців категорично не хочуть чути російську мову в школах і державних установах.Опитування проводилося з 21 по 25 лютого методом телефонних інтерв'ю. У ньому взяли участь 1500 чоловік старше 18 років.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Заради доплат? - У лікарнях України розгорівся скандал, у МОЗ спростували

субота, 15 серпень 2020, 7:10

Серед українського суспільства ширяться чутки, мовляв, лікарі можуть навмисне вказувати про тести з позитивним результатом, щоб отримувати 300% надбавки до заробітної плати. За останню добу, 12 серпня, в Україні на коронавірус захворіли 92 медики. Зага...

"Перемен": Астролог розповів, чим закінчаться протести в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 6:50

Експерт передрік перемогу білоруського народу в протистоянні кривавому диктатору. Астролог відзначив, що недаремно символом білоруської революції стала пісня Віктора Цоя "Перемен". "Дата загибелі Цоя, який, як каже одна з версій, був убитий КДБ Радянсь...