Скільки українців хочуть повернути в школи російську мову, - опитування

28% українців категорично не хочуть чути російську мову в школах і державних установах.

Соціологи провели масштабне дослідження і з'ясували, скільки відсотків українців хочуть бачити навчання в школах українською мовою та спілкуватися нею з чиновниками. Як сказано на сайті Київського міжнародного інституту соціології, 33% респондентів вважають, що держава повинна забезпечити російськомовним громадянам України право отримувати шкільну освіту російською мовою на всій території України, передають Патріоти України.

40% опитаних стверджують, що в школах потрібна російська мова, але тільки в окремих регіонах країни. Сумарно 73% українців хочуть, щоб російська мова була присутня в українських школах.

А 24% опитаних вибрали варіант відповіді "держава не повинна забезпечувати такого права".

Згідно з даними соцопитування, 37% респондентів заявили, що держава зобов'язана забезпечити російськомовним громадянам України право спілкуватися з чиновниками російською мовою. А 31% вважає, що таке спілкування з чиновниками має бути допустимо тільки в окремих регіонах країни.
В цілому 28% українців категорично не хочуть чути російську мову в школах і державних установах.Опитування проводилося з 21 по 25 лютого методом телефонних інтерв'ю. У ньому взяли участь 1500 чоловік старше 18 років.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Поліцейський бив головою об асфальт": На Київщині розгорівся скандал через побиття правоохоронцями адвоката (фото, відео)

субота, 4 квітень 2020, 0:35

Українські правоохоронці все частіше стають фігурантами конфліктів з цивільним населенням. У Броварах під Києвом розгорівся скандал через поведінку співробітників патрульної поліції. "По предварительной информации, 27 марта 2020 года сотрудники патруль...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...