Скільки заробляють українські міністри (інфографіка)

"Найбіднішим" міністром виявився голова Мінфіну.

Журналісти з'ясували, хто в уряді Дениса Шмигаля найбагатший та найбідніший міністр, при цьому враховувалися тільки особисті, а не сімейні доходи, передають Патріоти України з посиланням на Слово і Діло.

Найбагатшим членом нинішнього уряду виявився віце-прем'єр, міністр з реінтеграції окупованих територій Олексій Рєзніков. Його доходи за минулий рік склали 63,8 млн гривень. Рєзніков отримав 19,6 млн гривень зарплати, 367,5 тис. гривень зарплати за сумісництвом, майже 30 тис. гривень страхових виплат, близько 1,5 млн гривень гонорарів.

Крім того, Рєзніков має 300 тис. євро готівкою та різні суми в гривнях і валюті на банківських рахунках.

Доходи міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка склали 53,4 млн гривень. У минулому році він отримав 13,7 млн гривень зарплати, більше 75 тис. гривень відсотків, 1,7 млн гривень доходу від відчуження рухомого майна. Також Петрашко задекларував значні суми готівкою та на банківських рахунках.

Дохід міністра розвитку громад Олексія Чернишова склав понад 20 млн гривень, як і дохід голови МОЗ Максима Степанова.

Дохід міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за 2019 рік склав 14,9 млн гривень.

Дохід голови уряду Дениса Шмигаля за минулий рік склав 7,6 млн гривень. Він отримав 2,2 млн гривень зарплати за роботу на Бурштинській ТЕС, 230 тис. гривень зарплати від Івано-Франківської обладміністрації, 925,5 тис. гривень зарплати за сумісництвом. Також у прем'єра є 155 тис. доларів готівкою та рахунки в банках.

"Найбіднішим" міністром виявився голова Мінфіну. Дохід Сергія Марченка за 2019 рік склав лише 300 тис. гривень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...

Незвичайний, але прибутковий бізнес: Китаєць розлучає багатих чоловіків з коханками і повертає їх дружинам

четвер, 13 травень 2021, 19:09

Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік. 31-річний житель Китаю Сяо Шен обзавівся одним з найбільш незвичайних занять в світі: він розлучає одружених чоловіків з коханками і повертає їх назад до дружин, передають Патріо...