"Скорая! Срочно!": Диспетчери «103» креативно привітали колег з Днем медика (відео)

​Колектив оперативно-диспетчерської служби Донецького обласного Центру екстреної медичної допомоги створив відеоролик «День медпрацівника-2019».

У відео зібрані діалоги диспетчерів з абонентами, які явно помилково зателефонували на номер «103», або ж не змогли з викладом суті своєї проблеми, передають Патріоти України.

"Обробила і змонтувала фільм завідувач диспетчерським відділом обласного Центру екстреної допомоги Марина Хідірова, а операторську роботу виконав фельдшер - диспетчер Богдан Рибальченко, - розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Кияшко. - Відбирали, звичайно, «краще». Але звукозаписи, які апаратура робить автоматично, зрозуміло, трохи підкоригували, щоб діалоги були затягнуті - зазвичай такі абоненти віднімають у диспетчера часу більше, ніж ми показали. Прибрали нецензурну лексику - на жаль, вона зустрічається досить часто, а також те, що вказує на особисті дані абонента. Супроводили діалоги субтитрами. Фільм створений своїми силами і засобами до Дня медичного працівника. Сподіваюся, що наша робота сподобається і нашим колегам, і пацієнтам."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Мільярдер з російським корінням: Що відомо про нового претендента на крісло президента США

неділя, 15 грудень 2019, 3:00

Під час виконання посадових повноважень мера Нью-Йорка Блумберг призначив собі зарплату в 1 долар на рік, не користувався державним житлом, повністю забезпечуючи себе за рахунок доходів в бізнес-сфері. 24 листопада стало відомою, що мільярдер Майкл Блу...

Хіти тижня. "Муніципальна варта" в ОРДЛО: Пушилін відповів на пропозицію Зеленського щодо спільного з окупантами патрулювання "молодих республік"

неділя, 15 грудень 2019, 2:00

Терорист запевнив, що не допустить на території Донбасу ніяких військових структур з України. Таким чином Пушилін відреагував на дані ЗМІ, які повідомили, що президент України хоче обговорити питання створення муніципальної варти в Парижі 9 грудня. При...