"Скорая! Срочно!": Диспетчери «103» креативно привітали колег з Днем медика (відео)

​Колектив оперативно-диспетчерської служби Донецького обласного Центру екстреної медичної допомоги створив відеоролик «День медпрацівника-2019».

У відео зібрані діалоги диспетчерів з абонентами, які явно помилково зателефонували на номер «103», або ж не змогли з викладом суті своєї проблеми, передають Патріоти України.

"Обробила і змонтувала фільм завідувач диспетчерським відділом обласного Центру екстреної допомоги Марина Хідірова, а операторську роботу виконав фельдшер - диспетчер Богдан Рибальченко, - розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Кияшко. - Відбирали, звичайно, «краще». Але звукозаписи, які апаратура робить автоматично, зрозуміло, трохи підкоригували, щоб діалоги були затягнуті - зазвичай такі абоненти віднімають у диспетчера часу більше, ніж ми показали. Прибрали нецензурну лексику - на жаль, вона зустрічається досить часто, а також те, що вказує на особисті дані абонента. Супроводили діалоги субтитрами. Фільм створений своїми силами і засобами до Дня медичного працівника. Сподіваюся, що наша робота сподобається і нашим колегам, і пацієнтам."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все дуже погано: Російський блогер розкрив правду про реальний стан армії РФ

понеділок, 23 вересень 2019, 16:00

ВМС Росії стрімко втрачають великі кораблі, перетворюючись в слабкий регіональний флот. Від військової могутності РФ вже практично нічого не залишилося. "Военно-морской флот (ВМФ) России стремительно списывает старые крупные корабли, чтобы использовать...

Трагедія на Херсонщині: Батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки

понеділок, 23 вересень 2019, 13:58

Чоловік вийшов на проїжджу частину вулиці, щоб запалити фейєрверк. Тут його і збила машина. У Генічеську батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки. Її шумно святкували в кафе на вулиці Центральній, причому щедре застілля тривало допізна...