"Скоро побачите": Нардеп Рабинович анонсував реванш проросійських сил в Україні

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович заявив, що його політична сила впевнено йде до перемоги в Україні та на майбутніх виборах покаже "результат".

Вадим Рабинович

В ефірі російського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим", де Вадим Рабинович виступає в якості бажаного гостя, політик розповів про святкування Дня Перемоги в Україні та реванш проросійських сил, передають Патріоти України.

За його словами, представники ОПЗЖ провели трихвилинну зустріч з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, під час якої обговорювали святкування 9 травня. "Він каже: для мене такого свята немає. Наша вся фракція встала. Я йому сказав: більше для нас немає цього прем'єр-міністра, повернулись і пішли ... - заявив Рабинович. - Так, у нас в Україні ще не 45-й рік, у нас десь 43-й. Коли Порошенко був - 41-й був, зараз 43. Ми йдемо до перемоги, я бачу це по вулицях України. І ви побачите, як ми разом пройдемо єдиним маршем перемоги .. я задоволений вчорашнім днем. Я бачив нову країну, що відроджується, так, ще залякану, та ще прибиту. Ми повірили знову і знову промахнулися, але, тим не менш, видужуємо, і ви побачите результати, які будуть на наступних виборах".

В ефірі ток-шоу він стверджував, що українці з радістю зустрічають політиків ОПЗЖ, хоча самі українці в коментарях українським ЗМІ роблять абсолютно протилежні заяви. Так, після організованого ОПЗЖ платного автопробігу в Одесі, таксисти, які брали участь в акції, зізналися, що їх обдурили з оплатою.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...