Скрепна істерія: На Росії забили на сполох через обвал запасів доларів у банках

За останній місяць закордон було виведено 5 млрд доларів...

У Росії банки в серпні активно витрачали свої валютні запаси, в результаті чого буфер валютної ліквідності за місяць просів на третину – до 12,1 млрд доларів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. При цьому раніше кредитні організації, навпаки, нарощували валютну ліквідність.

Аналітик Денис Поривай вважає, що валюту, виведена з рахунків банків-нерезидентів, конвертували в рублі. За його словами, це стримало ослаблення рубля в серпні, і в цей період відтоку клієнтських валютних коштів з банків не спостерігалося.

Водночас інвестор Нарек Авакян зазначив, що російські банки були змушені скорочувати свої валютні запаси через поведінку нерезидентів. Зокрема зарубіжні інвестори і "дочки" іноземних банків у серпні купили валюту на 3,3 млрд доларів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Не вір очам своїм: Зірки, яких ми б не впізнали без макіяжу (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 5:45

Навіть на прогулянці або в аеропорту їх важко побачити не "при параді". Деякі знаменитості постійно знаходяться в образі. Тим сильніший шок, коли раптом на очі попадаються фото цих зірок без макіяжу. Насправді вони зовсім інші, передають Патріоти Украї...

Хіти тижня. "Обліко морале": 5 вирізаних сцен кіно, які так і не побачили в СРСР

вівторок, 4 серпень 2020, 0:10

Кадри, які не потрапили на екрани... Вирізані кадри - часта практика в кіно. Деякі сцени так і залишаються "в столах" через політичні або етичні нюанси (втім, як і фотографії, які ніколи не публікували в СРСР). Іноді режисерам доводиться відмовлятися в...