Скрепна медицина: 70-річний росіянин з ураженням легенів закурив у палаті та ледь не спалив лікарню

Чоловік був у кисневій масці, запалив цигарку та почав курити, як раптом пролунав хлопок, та почалася пожежа.

У Росії в Псковській міській лікарні №2 сталася курйозна пожежа: 70-річний пацієнт у кисневій масці закурив прямо в палаті та сильно обгорів. Про це пише Telegram-канал Baza, передають Патріоти України.

«Чоловік лежав у палаті пульмонології з ураженням легенів і, мабуть, вирішив добити свій орган: будучи у кисневій масці, він запалив цигарку та почав курити. Через це прямо біля його обличчя стався хлопок. У відділенні почалася пожежа», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що медсестри евакуювали пацієнтів прямо на руках. «Крім курця, який отримав множинні опіки та зараз знаходиться в реанімації, постраждала одна жінка – вона надихалася димом», – йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...