Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора.

Співачка Світлана Лобода, яка кілька років живе і працює в Росії, приїхала до Києва. Лобода опублікувала фото, на якому вона знаходиться в одному з київських двориків. Співачка зізналася, що вона рада «подихати повітрям рідного міста», передають Патріоти України.

«За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків.

За шість годин світлина Лободи із Києва набрала понад 104 тисячі вподобайок. Водночас співачка отримала й шквал критики, зокрема, через надмірну худорлявість та через те, що українка живе працює в РФ.

«І дихайте київським повітрям, навіщо вам московський», - радять Лободі прихильники її творчості.


Інші публікації автора

Хіти тижня. "Я вважалася зрадницею": Українська співачка розповіла про свій переїзд до Росії (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 4:00

Її часто порівнювали з Ані Лорак і Світланою Лободою, які також переїхали до країни-агресора. Українська співачка Аліна Гросу заявила, що довгий час її вважали зрадницею через те, що вона проживає в Росії. Артистка розповіла в інтерв'ю Наталі Влащенко,...

Хіти тижня. Третина грошей "випарувалася": Фіскали "обчистили" банківську комірку зіркового українського футболіста і тренера в державному "ПриватБанку"

субота, 24 жовтень 2020, 0:35

Вилучення нібито було проведено у кримінальному провадженні, до якого сам Ротань ніякого відношення не має. «17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в "ПриватБанку" і забрала звідти мої заощадження», - пише спор...