Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора.

Співачка Світлана Лобода, яка кілька років живе і працює в Росії, приїхала до Києва. Лобода опублікувала фото, на якому вона знаходиться в одному з київських двориків. Співачка зізналася, що вона рада «подихати повітрям рідного міста», передають Патріоти України.

«За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків.

За шість годин світлина Лободи із Києва набрала понад 104 тисячі вподобайок. Водночас співачка отримала й шквал критики, зокрема, через надмірну худорлявість та через те, що українка живе працює в РФ.

«І дихайте київським повітрям, навіщо вам московський», - радять Лободі прихильники її творчості.


Інші публікації автора

Хіти тижня. Історії заробітчан: Українка порівняла умови роботи в Польщі та Естонії (фото)

п’ятниця, 5 березень 2021, 3:00

Дівчина переконана, якби в Україні була така зарплата, то не їхала б на заробітки. Марина Горбацька з селища Котельва Полтавської області була на заробітках у двох країнах - Польщі та Естонії. У першій працювала на меблевій фабриці, в другій - на фабри...

Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:10

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013). На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічн...