Скрепне би*ло: П'яні росіянки жбурнули капці в обличчя медсестрі турецького готелю після прохання надіти маски (відео)

На Сході кинути взуття людині в обличчя вважається дуже серйозною образою.

У п'ятизірковому готелі міста Кемер в турецькій провінції Анталія три російських туристки вчинили бешкет на другий день свого перебування на курорті, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як повідомляє видання Hurriyet, жінки вирушили в кабінет лікаря: одна з них, 32-річна Тетяна, скаржилася на біль в нозі і вимагала огляду. Медсестра Ізмірі Озтюрк попросила туристок надіти маски перед прийомом. Однак ті почали скандалити. Зрештою Тетяна зняла з ноги тапку і жбурнула 25-річній медсестрі в обличчя, потрапивши в око.

На Сході кинути взуття людині в обличчя вважається дуже серйозною образою.

Ізмірі закричала. У справу втрутився лікар, який викликав поліцію. Росіянок, які були нетверезими, відвезли в поліцейський відділок. Постраждала написала заяву на кривдниць. Що їм загрожує, поки що невідомо.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Зіркове життя: Кіркоров відверто розповів про стосунки з Пугачовою

неділя, 1 серпень 2021, 23:30

За словами виконавця, наразі "стосунків жодних немає", також немає і дружби між будинками. Співак Філіп Кіркоров розповів про стосунки з колишньою дружиною Аллою Пугачовою, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. За словами виконавця, наразі...

З архіву ПУ. Наш скарб, який не відібрати: Листи Мазепи до Мотрі

неділя, 1 серпень 2021, 22:00

З нагоди відстояних українцями державних прав на свою мову - невеличкий "мовний подарунок" вам у стрічку. Про це у своєму блозі пише українська письменниця Оксана Забужко, передають Патріоти України. "Цього літа (2020 року.-ред) минає 315 років, відкол...