Скрепне рукож*пство: Нова машина для ЗС РФ насмішила мережу

Соціальні мережі сміються над фотографією проекту російського автомобіля для Міністерства оборони, який носить комічну назву "Вагон".

Російські ЗМІ повідомляють, що "Вагон" був розроблений і запущений в 1989 р. на вимогу Головного автотранспортного управління Міноборони і Мінавтопрому, передають Патріоти України.

Дизайн автомобіля шокував користувачів, які кинулися насміхатися над моделлю і його авторами. Судячи з опублікованої в інтернеті документації, росіяни встигли побудувати три екземпляри таких машин.

При цьому напрацювання зазначеного проекту росіяни використовували в моделях своїх позашляховиків.

"Какой инновационнный для 2020-х годов дизайн!!!" - коментує фото автор посту.

"Зачем фото выложили, чтобы американцы скопировали?" "Это дизайн для того дизайн, чтобы солдаты NATO попадали в УАЗ с первого раза". "Прорывной дизайн!!! Какие линии!!! Как тебе такое Илон Маск? Она же, наверно, еще и на водородном топливе?" - насміхаються соцмережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'явилися нові подробиці загадкової загибелі відомого бізнесмена в центрі столиці (фото)

середа, 26 лютий 2020, 18:47

Бізнесмен Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у його квартирі 25 лютого, в останні місяці шукав людей, які вкрали у нього гроші і мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Також він додав, що у бізнесмена по всіх симптомах було онкологічне захворювання, чере...

"Это России не существует, какой-то суповой набор": Українська блогерка відповіла експомічнику Ху*ла

середа, 26 лютий 2020, 18:38

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що України не існує і отримав жорстку відповідь. Про це у своєму блозі пише Олена Кудренко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Отвечу Суркову:. - Что мы думаем о России и о ...