Скрепно-духовне...: На Росії студентку можуть виключити з вишу через її звернення про зґвалтування

В університеті вдають, що нічого не сталося.

Студентка Новосибірського педагогічного університету обвинуватила одного з викладачів у зґвалтуванні. Через депресію, нібито викликану цим фактом вона невдало склала іспит. Адміністрація вишу відмовилася прийняти медичну довідку про стан дівчини. Через скандал, який здійнявся, навчальний заклад може виключити студентку, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

В Новосибірському педагогічному держуніверситеті вдають, що нічого не сталося. У самому вузі це поки не коментують.

Наприкінці квітня студентка повідомила, що один з викладачів зґвалтував її два роки тому, однак тоді вона побоялася звернутися в поліцію. Дівчина стверджує, що знайшла понад 30 листувань з іншими студентками, яким викладач писав повідомлення сексуального характеру. Ці діалоги, за її словами, відбувалися протягом 5-6 років.

Слідчий комітет раніше почав перевірку після заяви студентки про зґвалтування з боку викладача, проте потім відмовив у порушенні кримінальної справи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Мы идем на войну с одной целью - победить", - Марія Власюк

вівторок, 23 липень 2019, 7:40

У цій тендітній дівчині у військовій формі з перших слів відчувається характер, сила волі і чітке розуміння власних кордонів. — Называйте меня Мария или Маричка. Не люблю, когда зовут Марусей, — сразу же в начале нашего разговора расставила акценты Мар...

"Не розслабляйтеся!": Зовсім скоро Україні нагадають, що треба платити

вівторок, 23 липень 2019, 7:24

В Україні вже в середині вересня приїдуть кредитори Міжнародного валютного фонду. Йтиметься про підписання нової програми і виконання вже взятих зобов'язань. Про те, скільки має заплатити Україна, який кредит можемо отримати і чого чекати в 2019-му – п...