"Скрепно-духовне": На Росії суддям "дозволили" їздити п'яними за кермом

МВС РФ заборонило інспекторам ГІБДР відстороняти від керування нетверезих суддів, які тепер можуть спокійно їхати, куди їм заманеться.

МВС Росії внесло в регламент роботи дорожньо-патрульної служби ГІБДР поправки, які забороняють інспекторам Державтоінспекції відстороняти від керування автомобілем суддів в разі їх алкогольного сп'яніння, - йдеться в матеріалі видання Аvtoblog, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Соответствующий документ размещен на официальном интернет-портале правовой информации. В одном из пунктов административного регламента говорилось, что ряд чиновников отстраняются от управления транспортным средством при совершении правонарушения (нахождение в состоянии алкогольного опьянения) и отправляются на медицинское освидетельствование. «В пункте 301 слово «судей» исключить», - говорится в документе.

Отныне инспектор имеет право лишь описать увиденную им ситуацию в рапорте, который передается вышестоящему руководству. Стоит ли говорить, что данная новость вызвало горячее «одобрение» простых россиян, но почему-то большей частью в непечатных выражениях. Поэтому проще привести высказывание известного военно-политического блогера, известного под ником Эль Мюрид:

«…Судя по всему, речь идет вновь о тщательном вытирании ног о Конституцию, которая имеет наглость провозглашать равенство граждан перед законом. Есть граждане, равнее остальных.

То обстоятельство, что обязанностью ДПС является контроль за безопасностью на дорогах, вошло в непримиримое противоречие с сословным принципом современной российской азиатчины. А значит - пусть будет хуже безопасности»."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...