Скрепний переляк: На Росії за хворими китайцями вислали відразу 12 бригад швидкої допомоги

​У Росії підозрюють нове зараження смертельно небезпечним коронавірусів.

У Москві були терміново госпіталізовані семеро громадян Китаю. У всіх спостерігаються симптоми респіраторної інфекції, в тому числі висока температура, передають Патріоти України.

Туристів госпіталізували безпосередньо з готелю. До готелю "Арт-Войковська" приїхали 12 бригад швидкої допомоги. Поставити діагноз гостям з Китаю повинен спеціальний аналіз на коронавірус.

Китайські громадяни, які заселилися в московський готель, прибули з різних місць. Деякі прилетіли разом з туристичною групою з китайського міста Сіань, ще деякі досить давно проживають в Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...