Скрепний "розвод": Кремль виклянчив у Китаю 500 млн на штучний інтелект

Відповідні документи були підписані у вівторок у присутності прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва і прем'єр-міністра КНР Лі Кецяна.

Пекін дасть Росії 500 млн доларів на розвиток технологій в області створення штучного інтелекту. Як повідомляють російські ЗМІ, угода досягнута в рамках інвестиційного співробітництва, передають Патріоти України.

Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) і Китайська інвестиційна корпорація (China Investment Corporation, CIC) погодили ключові умови для створення Російсько-Китайського технологічного інвестиційного фонду.

Відповідні документи були підписані у вівторок у присутності прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва і прем'єр-міністра КНР Лі Кецяна.

Цільовий обсяг капіталу фонду складе 1 млрд доларів. Ці гроші планується інвестувати в підтримку проектів з розвитку перспективних технологій в провідних галузях економіки Росії і Китаю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Зовсім не кумовство - ні разу...": Колишній партнер Зеленського по "Кварталу 95" став першим помічником президента України

п’ятниця, 10 липень 2020, 15:00

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Шефіра, з яким вони разом були співзасновниками Кварталу 95, першим помічником президента. Відповідний указ опублікований на сайті президента України 21 травня 2019 року, передають Патріоти Україн...

З архіву ПУ. "Бісквіт-КБ": Пристрій, який змінює хід війни, придумали в Україні (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 14:00

За словами його творців радіолокаційні станції не виготовляє жодна пострадянська країна. Підприємство "Укрспецтехника" навесні 2019 року прдставило контрбатарейний радар "Бісквіт-КБ". Пристрій мобільний, виконаний на базі цифрової активної антенної реш...