Скрепний "розвод": Кремль виклянчив у Китаю 500 млн на штучний інтелект

Відповідні документи були підписані у вівторок у присутності прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва і прем'єр-міністра КНР Лі Кецяна.

Пекін дасть Росії 500 млн доларів на розвиток технологій в області створення штучного інтелекту. Як повідомляють російські ЗМІ, угода досягнута в рамках інвестиційного співробітництва, передають Патріоти України.

Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) і Китайська інвестиційна корпорація (China Investment Corporation, CIC) погодили ключові умови для створення Російсько-Китайського технологічного інвестиційного фонду.

Відповідні документи були підписані у вівторок у присутності прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва і прем'єр-міністра КНР Лі Кецяна.

Цільовий обсяг капіталу фонду складе 1 млрд доларів. Ці гроші планується інвестувати в підтримку проектів з розвитку перспективних технологій в провідних галузях економіки Росії і Китаю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

субота, 23 листопад 2019, 3:00

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.

Хіти тижня. "Руський мір" відкрив обличчя: Які країни голосували проти резолюції по Криму

субота, 23 листопад 2019, 2:00

Росія намагалася перешкодити ухваленню Генеральною асамблеєю ООН резолюції щодо мілітаризації Криму і ці спроби були "безпрецедентними". Представництво України в ООН опублікувало список країн, які голосували проти резолюції по окупованому Криму, підгот...