Скрепний сервіс: В окупованому Донецьку гостям ресторану подають салат з ... тарганами (фото)

Інцидент стався в «Юзівській пивоварні» - колись популярному і респектабельному донецькому ресторані.

Житель тимчасово непідконтрольного українському уряду Донецька поскаржився, що йому подали салат з тарганами. Про це донеччанин написав в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Інцидент стався в «Юзівській пивоварні» - колись популярному і респектабельному донецькому ресторані. «Вот такой вот презент нас ожидал в салате Цезарь на Юзовской пивоварне», - поскаржився автор.

Донеччани пожартували у відповідь, що це був «подарунок від шефповара».


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...