"Скреповедение": У Росії надумали створити власну "Вікіпедію"

На відміну від "Вікіпедії", статті порталу, який у Росії позиціонують як її конкурента, читачі не зможуть редагувати.

У Російській Федерації вирішили створити власний аналог "Вікіпедії" - загальнонаціональний інтерактивний енциклопедичний портал, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Зазначається, що на початку жовтня було оголошено конкурс на надання послуг з розробки бренду та маркетингової стратегії на 2020-2022 роки для такого порталу. На його створення до кінця 2022 року в бюджеті закладено 1,989 млрд руб.

Основою контенту для нового порталу стануть більш 80 тис. актуалізованих і доповнених статей електронної версії 35-томної Великої російської енциклопедії, створеної у 2004-2017 роках, а також довідкові матеріали Енциклопедичного словника.

На відміну від "Вікіпедії", статті порталу, який у Росії позиціонують як її конкурента, читачі не зможуть редагувати. Зареєстрований користувач зможе лише виступати з ініціативами про включення нового матеріалу в енциклопедію. Остаточне ж рішення щодо того, чи додавати в неї новий термін, буде приймати експертна спільнота.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...