Скрепи головного мозку: Головний "Бісогон" Росії розповів про намальовані на комп'ютері натовпи протестуючих у Мінську (відео)

На Росії багатотисячні протести, що проходять в Мінську та інших містах Білорусі проти Олександра Лукашенка, представили як результат роботи в графічному редакторі.

Російський режисер Микита Михалков сказав, що натовпи людей на мінських мітингах намальовані на комп'ютері, повідомляє Telegram-канал «Видач», передають Патріоти України.

«Це я говорю вам як професіонал, ви можете мені повірити», - стверджує Михалков, який заснував компанію ТОВ «Бісогон».

Він продемонстрував дві фотографії з протестів у Мінську. На одній з них режисер звернув увагу на нібито значні просвіти між ногами людей в першому ряду протестуючих. Мовляв, це свідчить, що натовп намальований. Після настільки непереконливих аргументів Михалков перейшов до більш впевненого аналізу другого знімка з лого Nexta, на якому зображений мінський Майдан Незалежності.

«Справедливості заради, на другому знімку дійсно фотошоп, ось тільки на оригінальній фотографії Nexta його не було», - стверджують в Telegram-каналі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...