Скрепи на веслах: Експерти розкритикували «найсучасніший» російський корабель

Головний фрегат «Адмірал Горшков» проекту 22 350 Військово-морського флоту (ВМФ) Росії є найсучаснішим російським бойовим кораблем, проте не відправляється в далеке плавання без буксировочной техніки.

«Відправлення [в Карибське море] першого і поки єдиного фрегата проекту 22 350 явно призначене продемонструвати новітні можливості російського флоту», - зазначає американське видання The Drive, передають Патріоти України.
Далі в публікації The Drive звертає увагу на супроводжуючі «Адмірал Горшков» судно тилового забезпечення «Ельбрус», середній морський танкер «Кама» і рятувальний буксир «Микола Чикер». «Склад загону підкреслює існуючі труднощі, з якими фактично стикається ВМФ Росії, по-справжньому поширюючи свою силу далеко від берегів країни», - підсумовує видання, нагадуючи, що «Микола Чикер» відомий тим, що раніше брав участь в буксируванні єдиного російського авіаносця «Адмірал Кузнєцов».
Видання нагадує, що в жовтні 2018 року Business Insider написав, що російські кораблі, які вирушають у далеке плавання під час навчань НАТО в супроводі буксировочної техніки, виступають знаковим свідченням найбільшої проблеми ВМФ Росії.

Як відомо, головний фрегат «Адмірал Горшков» закладений в 2006-му, спущений на воду в 2010-му і увійшов до складу флоту в 2018 році. Другий фрегат проекту 22 350 «Адмірал Касатонов» проходить ходові випробування. Третій і четвертий кораблі, «Адмірал Головко» і «Адмірал Ісаков», знаходяться в стадії будівництва. Фрегати проекту 22 350 мають водотоннажністю в 4,5 тисячі тонн і можуть нести до 16 «Калібрів».

Інші публікації автора

Зима близько: У низці регіонів України температура піде на спад

четвер, 14 листопад 2019, 18:47

В Україну йде незначне похолодання. У найближчу добу погоду в Україні визначить тепла повітряна маса, в низці регіонів температура піде на спад, повідомляє Укргідрометцентр, передають Патріоти України. У західних областях місцями очікується невеликий д...

У мережі показали унікальні відео 2014 року з заарештованим генералом

четвер, 14 листопад 2019, 18:36

Начальник головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитро Марченко, якого звинувачують в придбанні неякісних бронежилетів для армії, бойовий офіцер. Під час початку анексії Криму, коли багато органів упр...