Скрепи неприкаяні: "Здесь моя душа касается особых смыслов", - російська співачка про виступ у Луганську

Циганова відома своєю публічною підтримкою агресивної політики президента РФ Володимира Путіна. Виступала з концертами в анексованому Криму, на Донбасі, а також в Сирії.

Російські зірки дали концерт в непідконтрольному уряду України Луганську з нагоди «дня співробітника органів внутрішніх справ ЛНР». Про це пишуть місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.
Повідомляється, що в Палаці культури імені Леніна виступили Денис Майданов і Віка Циганова. А відкрили концерт вокальний ансамбль «МВС ЛНР» «Офіцери» і оркестр «правоохоронного відомства».
Віка Циганова відома своєю публічною підтримкою агресивної політики президента РФ Володимира Путіна. Виступала з концертами в анексованому Криму, на Донбасі, а також в Сирії. «Каждый раз, когда я приезжаю сюда, я испытываю особые чувства. Когда ты общаешься с людьми, особенно с таким пламенным залом, как сегодня, то твоя душа касается каких-то особых смыслов, потому что в суетном мире, где нет проблем, где все комфортно это не ощутить, а вот здесь — источник вдохновения, источник смыслов», - заявила Циганова.
Денис Майданов також неодноразово незаконно перетинав державний кордон України. Виступав в анексованому Криму, Донецьку і Луганську. За деякими даними, в грудні 2016 року в Донецьку він мав інцидент. В одному з ресторанів йому погрожували фізичною розправою нетверезі відвідувачі. Причиною для цього послужило прізвище артиста. Йому кричали: «Прізвище поміняй! Нацик! МГБ, прошерсти його!». З чуток, рукоприкладства вдалося уникнути, проте Майданов витребував з організаторів концерту 100 тисяч рублів за моральну шкоду.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...