Скрепи рукож*пі: Дизайнеру ВАЗ-2110 стало соромно за дизайнерів BMW

В останні роки BMW на нових моделях встановлена гіпертрофована решітка, на якій кріпляться номери. Серед них - X7, М3, М4 і iNEXT.

Колишній дизайнер "АвтоВАЗу" Володимир Ярцев, який розробляв десяте сімейство Lada, прокоментував зовнішній вигляд сучасних моделей BMW. Він опублікував у Facebook ескізи 2005 року, в яких він представляв, як би виглядала передня частина BMW з величезними "ніздрями" - гратами радіатора, передають Патріоти України.

"15 років тому мені було соромно, що прийшла в голову ідея гіпертрофувати грати BMW ... Тепер соромно за дизайнерів BMW, що вони прийшли до подібної ідеї", - написав дизайнер.

В останні роки BMW на нових моделях встановлена гіпертрофована решітка, на якій кріпляться номери. Серед них - X7, М3, М4 і iNEXT.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...