Скрепи в істериці: Боксер вийшов на бій у Москві в футболці з прапором України (відео)

З переляку росіяни представили українського спортсмена ... поляком.

37-річний український боксер Артем Карпець (21 перемога, 6 з них - нокаутом, 16 поразок) спровокував скандал на вечорі боксу Top Rank в Москві, передають Патріоти України.

На бій з росіянином Рохманом Ахметхановим уродженець Кременчука, якого, правда, представили ... поляком, вийшов до рингу в футболці з написом UKRAINE під пісню «Браття», написану Василем Жаданом спеціально для Олександра Усика. «У футболці України я завжди виходжу, я ж українець. Не знаю, чому організатори оголосили мене поляком - польського громадянства у мене немає. Чи не було страшно? Навіть не думав про це. Думати ще, що мені щось про футболку можуть сказати, пред'явити ... Я завжди виходжу в цій футболці, в будь-якій країні: Росії, Європі - всюди. Навіть і не думав, що мені хтось може щось сказати. Я українець. У футболці зі своїм прапором виходжу. Що тут такого? Ніхто не міг нічого мені сказати», - зазначив боксер після бою.
Правда, національна символіка не допомогла українцю на території країни-агресора. Карпець пропустив удар по печінці в другому раунді, і рефері достроково зупинив бій. Таким чином наш співвітчизник, який свого часу володів чемпіонським поясом WBA Continental, зазнав 16-ї поспіль поразки в кар'єрі.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...