Скрепи винахідливі: Окупанти пішли на хитру штуку, щоб приховати новий провал з Кримським мостом (фото)

Офіційний запуск залізничного сполучення між анексованим Кримом і материковою Росією по Кримському мосту знову намагаються відкласти, переключившись на освітлювальні роботи на скандальному об'єкті.

В анексованому Росією Криму стає все більш очевидним фактичний провал запуску залізничного сполучення на Кримському мосту, від якого намагаються відвернути увагу декоруванням об'єкта, передають Патріоти України.

Зокрема, на арковій ділянці залізниці окупанти РФ вже встигли встановити більш 1178 світильників і запалити з них 366. Як заявляє прес-служба моста, світильники налаштовують поетапно. "Аналогічна робота проводилася на автодорожній частини з синіми і білими діодами. В кінці року, після запуску руху поїздів, фарватерна ділянка моста буде підсвічена в кольори російського прапора", - анонсував ведучий інженер підрядної організації Дмитро Іванов.

Згідно з озвученою інформацією, всього мають намір встановити понад дві тисячі ліхтарів. Однак відповіді на логічне запитання, чому все це робиться до запуску поїздів, ніхто дати не зміг.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...