"Скрепи животворящі": На Росії "бойові загони Путіна" побороли коронавірус (відео)

Оголошену ВООЗ пандемію та жорсткі карантинні заходи в світі пенсіонерки назвали вигадкою Трампа.

У Росії оголосили коронавірус придумкою президента США Дональда Трампа та показово спалили картинки з зображенням вірусів у старому відрі. Таким чином російські пенсіонерки, на їх думку, захистили батьківщину від епідепії. Відео поширив на своїму Telegram-каналі Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України.

"Бойові загони Путіна" показують боротьбу з коровірусом в Росії. Авжеж не забули згадати Америку і Трампа. Тут навіть і діагноз поставити важко", - написав він.

На відео группа жінок пенсійного віку під заяви, що коронавірусу немає, показово кидає в вогонь зображення вірусів. Одна з них розповіла, що вони зібралися, для того, щоб покінчити з "оцією надуманою інформацією". Жінка заявила, що ніякого коронавирусу, як такого, немає. На її думку, це не той вірус, який "сьогодні перевернув всю країну". А оголошену ВООЗ пандемію та жорсткі карантинні заходи в світі назвали вигадкою Трампа.

"Це Трампу треба було підняти свій ... У два рази долар підскочив, країна його злетіла в черговий раз. Так, Трамп, ти сьогодні виграв - всі країни закрилися одна від одної. Що ти накоїв у всьому світі? Так ось: немає ніякого коронавируса. Це політика, тобою придумана. Ось ми це сьогодні розірвемо. А вірусу, як не було, так і не буде. У всякому разі, не просто в усьому світі, а в нашій країні. Сьогодні ми його спалюємо", - після цих слів жінки склали у вогонь аркуші офісного паперу із зображеннями вірусів.

Після того, як папір згорів, жінки резюмували: "Країна очистилася. А це все - політика, а не хвороба".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.