"Скрепи животворящі": На Росії "бойові загони Путіна" побороли коронавірус (відео)

Оголошену ВООЗ пандемію та жорсткі карантинні заходи в світі пенсіонерки назвали вигадкою Трампа.

У Росії оголосили коронавірус придумкою президента США Дональда Трампа та показово спалили картинки з зображенням вірусів у старому відрі. Таким чином російські пенсіонерки, на їх думку, захистили батьківщину від епідепії. Відео поширив на своїму Telegram-каналі Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України.

"Бойові загони Путіна" показують боротьбу з коровірусом в Росії. Авжеж не забули згадати Америку і Трампа. Тут навіть і діагноз поставити важко", - написав він.

На відео группа жінок пенсійного віку під заяви, що коронавірусу немає, показово кидає в вогонь зображення вірусів. Одна з них розповіла, що вони зібралися, для того, щоб покінчити з "оцією надуманою інформацією". Жінка заявила, що ніякого коронавирусу, як такого, немає. На її думку, це не той вірус, який "сьогодні перевернув всю країну". А оголошену ВООЗ пандемію та жорсткі карантинні заходи в світі назвали вигадкою Трампа.

"Це Трампу треба було підняти свій ... У два рази долар підскочив, країна його злетіла в черговий раз. Так, Трамп, ти сьогодні виграв - всі країни закрилися одна від одної. Що ти накоїв у всьому світі? Так ось: немає ніякого коронавируса. Це політика, тобою придумана. Ось ми це сьогодні розірвемо. А вірусу, як не було, так і не буде. У всякому разі, не просто в усьому світі, а в нашій країні. Сьогодні ми його спалюємо", - після цих слів жінки склали у вогонь аркуші офісного паперу із зображеннями вірусів.

Після того, як папір згорів, жінки резюмували: "Країна очистилася. А це все - політика, а не хвороба".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...