Скинув 25 кг: Експрем'єр розкрив свій секрет схуднення (фото)

Він підкреслив, що без правильного харчування фізичні навантаження не дадуть бажаного результату.

Володимир Гройсман до і після схуднення

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман схуд завдяки спорту і відмови від деяких продуктів. "У мене немає ніякої дієти. Я вважаю, що вони не зовсім ефективні", – розповів він під час Facebook-ефіру, передають Патріоти України.

"Я від деяких продуктів просто відмовився. Я не їм хліб, бараболю, хоча дуже її люблю. Треба себе обмежувати в солодкому, хоча я дуже люблю солодке", – пояснив експрем'єр.

Він підкреслив, що без правильного харчування фізичні навантаження не дадуть бажаного результату. "Харчування дуже важливо, тому що, якщо ти будеш їсти, як слон, то ти можеш залишитися в тому спортзалі, але вага не буде знижуватися", – сказав він.

За словами Гройсмана, 5 днів на тиждень він займається спортом, в тому числі ввечері після роботи. "У мене велотренажер, турнік, бруси, гантелі", – розповів він. "Якщо ти в спорті, працездатність зовсім інша", – запевнив політик.

У той же час він підкреслив: "На першому етапі це завжди боротьба. Або ти побореш організм, або він тебе. Цю боротьбу треба витримати. Якщо ти витримуєш – все буде нормально".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...