"Сладкая жизнь": Як у СРСР "полювали" за солодощами із Заходу (фотофакт)

​У мережі нагадали, як в останній рік існування СРСР люди шикувалися у величезні черги для того, щоб купити шоколадні батончики із Заходу, які тоді тільки з'явилися на прилавках радянських магазинів.

Знімок газетної статті під заголовком "Солодке життя", датованої 4 січня 1991 року, опублікував у своєму Telegram-каналі білоруський блогер Максим Мірович, передають Патріоти України.

"Вранці біля магазину "Хліб" у Москві почався розпродаж всесвітньо відомого шоколаду не менш відомої корпорації "Марс", яка вирішила за рублі познайомити зі своєю продукцією радянських громадян", – йдеться у замітці.

Її автор зазначає, що за "диковинними" західними шоколадними батончиками одразу ж вишикувалася гігантська черга, яка "почала набувати загрозливих масштабів". Тому продукцію стали відпускати на декілька годин раніше, а для охорони правопорядку навіть викликали радянську поліцію, яка, за словами кореспондента, "контролювала ситуацію".

Зауважимо, що відповідна інформація про початок продажу шоколадок "Марс" у СРСР була опублікована у виданні "Известия" (№5, 1991 р.).

"1991 рік, радянські громадяни вишикувалися у гігантську чергу за шоколадками "Марс", "Снікерс" і "Баунті" – дарами того самого "загниваючого Заходу", яким усі роки совка їх лякали", – прокоментував блогер.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...