"Слуги народу": Пропрезидентська партія оприлюднює імена своїх кандидатів у мажоритарних округах

Політична партія “Слуга народу” оприлюднила список своїх кандидатів в одномандатних округах Закарпатської, Вінницької, Житомирської, Чернівецької, Чернігівської, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Запорізької та Київської областей.

Про це йдеться в офіційному Telegram-каналі партії, передають Патріоти України, передають Патріоти України.

Закарпатська область:

Округ №68 – Пекар Олександр Вікторович:

Закарпатець отримав дві спеціальності у Львівському національному аграрному університеті: «Архітектор» і «Землевпорядник», закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю «Архітектор». Менеджер з управління об’єктами інфраструктури.

Округ №69 – Токар Едгар Володимирович:

Закарпатець, закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Є членом виконавчого комітету Львівської сільської ради Мукачівського району.

Округ №70 – Лаба Михайло Михайлович:

Закарпатець, закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Голова Невицького сільської ради Ужгородського району, є президентом Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України».

Округ №71 – Грабар Сергій Володимирович:

Закарпатець, закінчив Державну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за спеціальністю «Економіка і підприємництво». Також отримав освіту в Київському університеті права Національної академії наук за спеціальністю «Правознавство». Приватний підприємець.

Округ №72 – Носа Вадим Іванович:

Закарпатець, закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проектування». Працював викладачем дисципліни «Комп’ютерні науки» у Закарпатському машинобудівному технікумі.

Округ №73 – Іван Марґітич Володимирович:

Закарпатець отримав диплом Ужгородського національного університету за спеціальністю «Економіка підприємства» та у Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України. Приватний підприємець.

Вінницька область:

Округ № 11 – Пашковський Максим Ігорович:

Вінничанин, закінчив юридичний факультет Національного університету «Києво-Могилянська академія». Підприємець і засновник соціальної проекту «Юридична клініка «Швидка юридична допомога».

Округ № 12 – Драбівський Анатолій Григорович:

Вінничанин, закінчив Київський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Економіка торгівлі». Ректор Вінницького кооперативного інституту та віце-президент Вінницької обласної федерації важкої атлетики.

Округ № 13 – Максименко Юрій Володимирович:

Вінничанин, закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «Вчений агроном» та Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю «Специфічні категорії/ адміністративний менеджмент». Голова громадського об’єднання «СХІД-ЗАХІД».

Округ № 14 – Борзова Ірина Наумівна:

Вінничанка, закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер-економіст». Підприємець, голова і засновник Благодійного фонду та ГО «Всеукраїнське об’єднання Розвиток».

Округ № 15 – Пращук Віталій Юрійович:

Вінничанин, закінчив Харківський економіко-правовий університет за спеціальністю «Правознавство» та Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю «Державне управління». Учасник бойових дій на території Донецької і Луганської областей.

Округ № 16 – Томляк Таїсія Сергіївна:

Вінничанка, закінчила Вінницький технологічно-промисловий коледж і Київський університет права Національної академії наук України за спеціальністю «Правознавство». Адвокат і бере активну участь у діяльності громадської організації «Рух дієвих демократів».

Округ № 17 – Коваль Олександр Леонідович:

Вінничанин, закінчив Вінницький державний технічний університет за спеціальністю «Інженер-механік». Має великий досвід менеджменту. Був довіреною особою кандидата в президенти України Володимира Зеленського на виборах в 2019 році.

Округ № 18 – Довгань Павло Олегович:

Вінничанин, закінчив Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю «Облік та оподаткування» і «Менеджер підприємств, установ, організацій та їх підрозділів». Заступник директора з науково-дослідної роботи в науково-дослідному господарстві «Агрономічне». Голова комітету з соціальних питань Студентської ради Вінницької області.

Житомирська область:

Округ № 62 – Герасименко Ігор Леонідович:

Житомирянин, закінчив Одеський інститут Сухопутних військ за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів». Командир 5-ї батальйонної тактичної групи 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ. Герой України.

Округ № 63 – Кіцак Богдан Вікторович:

Житомирянин, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Історія», кандидат історичних наук, викладач у Бердичівському педагогічному коледжі.

Округ № 64 – Сигачов В’ячеслав Валерійович:

Житомирянин, закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» за фахом «Інженер-металург», Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» і НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Вчитель історії і суспільствознавства». Працює вчителем у Коростенський загальноосвітній школі № 9. Учасник АТО.

Округ № 65 – Костюк Дмитро Сергійович:

Житомирянин отримав освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на історичному факультеті. Журналіст на телеканалі «Еспрессо».

Округ № 66 – Грищенко Тетяна Миколаївна:

Житомирянка, закінчила Малинський лісотехнічний коледж за спеціальністю «Бухгалтер». Член громадської освітньої організації «Світильник».

Округ № 67 – Кузьміних Сергій Володимирович:

Житомирянин, закінчив Житомирський військовий інститут ім. С. П. Королева за спеціальністю «Інженер-системотехнік». Підприємець і голова благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних».

Чернівецька область:

Округ №201 – Лис Олена Георгіївна:

Має спеціальність «Вчитель початкових класів, практичний психолог», отриману в Чернівецькому національному університеті. Вчитель початкових класів Нуш у Чернівецькій гімназії №2 Чернівецької міської ради, ЗОШ 1 ст.№35.

Округ №202 – Заремский Максим Валентинович:

Навчався в Буковинському університеті, а також в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Право». Начальник відділу планування, оперативного чергування, зв’язку та оповіщення Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. Громадський діяч – засновник ряду фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю.

Округ №203 – Мазурашу Георгій Георгійович:

Закінчив Чернівецький механіко-технологічний технікум, потім – Чернівецький національний університет за спеціальністю «Державна служба». Раніше був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», журналіст.

Округ №204 – Божик Валерій Іванович:

Закінчив Чернівецький національний університет за спеціальністю «Правознавство». Адвокат. Має великий досвід роботи на керівних виборних посадах в органах адвокатського самоврядування.

Чернігівська область:

Округ №205 – Семінський Олег Валерійович:

Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Гірничий інженер з видобутку нафти і газу». Директор будівельного підприємства.

Округ №206 – Поляків Антон Едуардович:

Закінчив Чернігівський колегіум № 11. Приватний підприємець, голова ГО «Український центр протидії злочинності і корупції».

Округ №207 – Зуєв Максим Сергійович:

Підприємець в сфері рекламно-інформаційних послуг.

Округ №208 – Панченко Антон Олександрович:

Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Право». Приватний підприємець-аграрій.

Округ №209 – Зуб Валерій Олексійович:

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут. Генеральний директор КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології», член правління асоціації онкологів України.

Округ №210 – Пахомов Дмитро Анатолійович:

Навчався в Національній академії управління на факультеті «Фінанси, банківська справа». Приватний підприємець.

Запорізька область:

Округ № 74 – Касай Геннадій Олександрович:

Закінчив Запорізький державний машинобудівний інститут за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини та обладнання», а також Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фізичне виховання». Зараз генеральний директор Палацу спорту.

Округ № 75 – Соха Роман Васильович:

Закінчив Запорізьку державну інженерну академію, потім – Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фінанси». Працював на керівних посадах у фінансових установах.

Округ № 76 – Шевченко Євгеній Володимирович:

Має кваліфікацію юриста, яку здобув у Інституті права ім. В. Сташиса. Підприємець.

Округ № 77 – Штепа Сергій Сергійович:

Закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Працював позаштатним кореспондентом і фотографом у декількох друкованих виданнях.

Округ № 78 – Боговін Віталій Вікторович:

Закінчив Дніпровський державний аграрно-економічний університет, факультет ветеринарної медицини. Зараз директор приватного підприємства, що займається дистрибуцією насіння та засобів захисту рослин.

Округ № 79 – Яцик Юлія Григорівна:

Здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки та господарського і корпоративного права у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, а також кваліфікацію спеціаліста з кримінального права у Запорізькому юридичному інституті МВС України. Зараз керуюча адвокатським бюро.

Округ № 80 – Гладкий Дмитро Вікторович:

Закінчив юридичний факультет Запорізького національного університету. Директор адвокатського об’єднання. Зараз є головою відділення ВГО «Асоціація правників України» в Запорізькій області.

Округ № 81 – Мельник Павло Вікторович:

Навчався на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету та здобув кваліфікацію магістра філології, перекладача. Пізніше отримав другу вищу освіту та здобув кваліфікацію викладача університетів та інших закладів вищої оствіти. PR-директор Благодійного фонду «Алкоголь СТОП». Нагороджений грамотами Запорізької міської ради за активну громадську діяльність.

Округ № 82 – Нікітіна Марина Вікторівна:

Закінчила класичний приватний університет за спеціальністю правознавство. Юрист.

Миколаївська область:

Округ № 127 – Пасічний Олександр Станіславович:

Закінчив Український державний морський технічний університет за спеціальністю «Інженер-механік». Приватний підприємець. Зараз активно займається благодійною та волонтерською діяльністю та головує у Федерації футболу Миколаївської області.

Округ № 128 – Гайду Олександр Васильович:

Закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Менеджмент та підприємництво» та Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова за спеціальністю «Правознавство». Виконавчий директор промислового підприємства.

Округ № 129 – Копитін Ігор Володимирович:

Закінчив Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова за спеціальністю «Правознавство». Зараз – керівник міжнародного бізнесу з торгівлі автозапчастинами для дизельних авто.

Округ № 130 – Негулевський Ігор Петрович:

Закінчив приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» за спеціальністю «Фінанси». Директор промислового підприємства.

Округ № 131 – Чорноморов Артем Олегович:

Закінчив Київський національний авіаційний університет за спеціальністю «Менеджер з логістики». Підприємець у галузі навчання працівників агрокомпаній.

Округ №132 – Дирдін Максим Євгенович:

Закінчив Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство», є кандидатом юридичних наук. Адвокат, головний радник генерального директора акціонерного товариства. Займається волонтерською роботою з допомоги воїнам ООС.

Кіровоградська область:

Округ № 99 – Дануца Олександр Анатолійович:

Закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Медіаменеджер, генеральний директор ТОВ «Прайм-Тайм», президент Благодійного фонду підтримки незалежної преси, а також керівник Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

Округ № 100 – Мурдій Ігор Юрійович:

Закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «Інженер з підіймально-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних, землерийних машин та обладнання», а також Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Будівництво доріг та аеродромів». Працює директором у компаніях, що спеціалізуються на дорожніх ремонтно-будівельних роботах.

Округ № 101 – Кузбит Юрій Михайлович:

Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Директор адвокатської компанії та адвокат. Працював на керівних посадах у державних і комерційних компаніях.

Округ № 102 – Петрощук Артем Васильович:

Закінчив юридичний факультет та кафедру військової юстиції Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Юрист, зараз здійснює адвокатську практику в складі адвокатського об’єднання. Раніше працював на керівних посадах в українських і міжнародних компаніях. Член Експертної ради Міністерства інфраструктури України.

Округ № 103 – Воронько Олег Євгенович:

Закінчив Вищу школу управління охороною праці в Катовіце за спеціальністю «Управління проєктами» та факультет менеджменту Національної металургійної академії України. Випускник Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, факультет технології високомолекулярних сполук. Підприємець та займається реалізацією проєктів в ІТ-сфері.

Львівська область:

Округ №115 – Шубка Катерина Павлівна:

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка за спеціальністю «Правознавство». Адвокат, партнер в Адвокатському об’єднанні. За сумісництвом – заступник голови правління ПАТ «Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту».

Округ № 116 – Мельник Ростислав Леонідович:

Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Голова правління будівельної корпорації та засновник Благодійного фонду.

Округ №117 – Фединяк Роман Анатолійович:

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю – історія. Підприємець в галузі юридичного аудиту первинної нерухомості та аналізу ринку інвестиційних пропозицій.

Округ №118 – Федецький Артем Андрійович:

Закінчив Луцький інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»» за спеціальністю «Маркетинг». Футболіст-професіонал футбольного клубу «Карпати», гравець Національної футбольної збірної.

Округ №119 – Кавецький Орест Юрійович:

Закінчив факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка. Засновник і директор підприємства з виробництва молочних продуктів.

Округ №120 – Голяк Леся Володимирівна:

Закінчила Львівську комерційну академію за спеціальністю «Фінанси». Консультант з бухгалтерського обліку та оподаткування за національними та міжнародними стандартами обліку.

Округ №121 – Саламаха Орест Ігорович:

Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент – логістика», а також Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю «Правознавство». Заступник директора з будівництва.

Округ №122 – Шумський Андрій Миколайович:

Отримав спеціальність інженер-механік у Національному університеті «Львівська політехніка». Засновник і директор приватного підприємства.

Округ №123 – Квасецька Наталія Василівна:

Навчалася у Тернопільському національному педагогічному університеті на фізико-математичному факультеті, потім – у Золочівському професійному ліцеї за спеціальністю «Соціальний працівник». Громадська активістка.

Округ №124 – Камельчук Юрій Олександрович:

Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Бізнес-тренер, коуч з розвитку.

Округ №125 – Яворський Микола Миколайович:

Навчався у Природничо-технічному ліцеї при Національному лісотехнічному університеті України за спеціальністю «Лісове господарство». Продовжує навчання у Львівському університеті бізнесу та права за спеціальністю «Журналістика». Директор будівельної компанії.

Округ №126 – Наконечний Володимир Михайлович:

Закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка за спеціальністю «Вчитель історії та українознавства». Кандидат історичних наук. Навчався на факультеті журналістики та міжнародних відносин Київського університету культури за спеціальністю «Міжнародні відносини». Доцент кафедри міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв.

Київська область:

Округ № 90 – Нестерчук Юрій Вікторович:

Закінчив Київський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «Товарознавець». Навчається в Білоцерківському національному аграрному університеті за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Займається підприємницькою діяльністю у транспортній сфері.

Округ № 91 – Дунда Олег Андрійович:

Закінчив Державний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів металургійного комплексу за спеціальністю «Фінанси». Директор будівельної компанії.

Округ № 92 – Колюх Валерій Вікторович:

Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Політологія» та аспірантуру на кафедрі політичних наук. Також здобув освіту у Київському університеті права НАН України за спеціальністю «Правознавство». Доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Округ № 93 – Скороход Анна Костянтинівна:

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Тележурналіст, диктор і ведучий телепрограм», а також Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». Заступник директора з організаційно-правових питань на будівельному комбінаті.

Округ № 94 – Дубінський Олександр Анатолійович:

Закінчив Київський політехнічний інститут, приладобудівний факультет за спеціальністю «Інженер-електрик», а також Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Бухгалтерський облік, фінанси та аудит». Ведучий і продюсер програм телеканалу «1+1», блогер.

Округ № 95 – Горобець Олександр Сергійович:

Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси», Національну академію державного управління при Президентові України. Доктор філософії в галузі держуправління. Заступник директора у будівельній компанії.

Округ № 96 – Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна:

Закінчила Київський міжнародний університет за фахом «Журналістика», а також Національну академію статистики, обліку та аудиту, спеціалізація «Бухгалтерський облік». Навчається в аспірантурі цієї академії. Спеціальний кореспондент, журналіст-розслідувач каналу «1+1».

Округ № 97 – Галушко Микола Леонідович:

Закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство» та Інститут вищої кваліфікації при Київському торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Економіка». Директор охоронної компанії.

Округ 98 – Бунін Сергій Валерійович:

Закінчив Український транспортний університет за спеціальністю «Інженер-механік» і Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». Директор торговельного підприємства.

Всього на мажоритарних округах партія висунула 199 кандидатів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Рай на Землі: ТОП-6 ідеальних місць у світі для комфортного життя і віддаленої роботи

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:24

Ідеальні для життя місця зазвичай знаходяться там, де їх зовсім не шукають... Добірку райських куточків зібрало видання Всвіті, передають Патріоти України. "Ідеальні для життя місця зазвичай знаходяться там, де їх зовсім не шукають. Ось шість райських ...

Остерігайтеся! Дієтолог розповів, які продукти не можна розігрівати у мікрохвильовці

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:05

Вони стають отруйними... Багато хто звик всі продукти розігрівати в мікрохвильовій печі. Безумовно, це швидко і зручно. Але, є продукти, які в мікрохвильовці розігрівати категорично не можна. Вони стають отруйними. Серед таких продуктів дієтолог назвал...