"Смайлик", якому більше 4 тисяч років, виявили археологи (фотофакт)

Зображення виглядає як людське обличчя, вирізане на зовнішній стороні каменю. На думку вчених, дві пари коротких ліній зображують очі, а довга лінія під ними - рот.

Ізраїльські археологи виявили на дольменах бронзового століття, вік яких може досягати 4200 років, малюнок у вигляді смайлика. Про це повідомляє Times of Israel, передають Патріоти України.

Наскальні гравюри були виявлені при обстеженні чотирьох величезних дольменів в Галілеї і Голанах на півночі Ізраїлю. На них вибиті різні малюнки.

Одне з таких зображень вчені назвали древнім смайликом. Воно виглядає як людське обличчя, вирізане на зовнішній стороні каменю. На думку вчених, дві пари коротких ліній зображують очі, а довга лінія під ними - рот.

У своїй статті автори висувають припущення, що цей "смайлик" є рукотворним. Розташування ліній і форма самого каменю, схожа на форму людського обличчя, вказують на те, що це може бути єдиний в своєму роді стародавній твір мистецтва.

Вчені намагалися провести паралелі, але нічого не вийшло - подібного зображення в контексті дольменів не знаходили ніде в світі, хоча дольмени досить поширені.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...