"Смайлик", якому більше 4 тисяч років, виявили археологи (фотофакт)

Зображення виглядає як людське обличчя, вирізане на зовнішній стороні каменю. На думку вчених, дві пари коротких ліній зображують очі, а довга лінія під ними - рот.

Ізраїльські археологи виявили на дольменах бронзового століття, вік яких може досягати 4200 років, малюнок у вигляді смайлика. Про це повідомляє Times of Israel, передають Патріоти України.

Наскальні гравюри були виявлені при обстеженні чотирьох величезних дольменів в Галілеї і Голанах на півночі Ізраїлю. На них вибиті різні малюнки.

Одне з таких зображень вчені назвали древнім смайликом. Воно виглядає як людське обличчя, вирізане на зовнішній стороні каменю. На думку вчених, дві пари коротких ліній зображують очі, а довга лінія під ними - рот.

У своїй статті автори висувають припущення, що цей "смайлик" є рукотворним. Розташування ліній і форма самого каменю, схожа на форму людського обличчя, вказують на те, що це може бути єдиний в своєму роді стародавній твір мистецтва.

Вчені намагалися провести паралелі, але нічого не вийшло - подібного зображення в контексті дольменів не знаходили ніде в світі, хоча дольмени досить поширені.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...